Adam Borkowski, Jakub Sypek i Bartosz Wierzchowski związali się nowymi umowami z Zagłębiem Lubin - poinformował klub na swojej stronie. Trzej wspomniani młodzieżowcy zostali niedawno włączeni do kadry pierwszej drużyny.

Adam Borkowski to 20-letni prawy pomocnik lub prawy obrońca, który dotychczas występował w zespole rezerw (17 meczów w Zagłębiu II Lubin w tym sezonie). Były gracz m.in. Lecha Poznań i Miedzi Legnica związał się z "Miedziowymi" umową do 30 czerwca 2022 roku.

Jakub Sypek ma 19 lat i gra na pozycji prawego lub lewego pomocnika. W obecnym sezonie zagrał w 17 meczach III ligi, w których zdobył trzy bramki. Podobnie jak Borkowski, Sypek przedłużył umowę z naszym klubem do 30 czerwca 2022 roku.

Bartosz Wierzchowski jest najmłodszy z tego grona. Niespełna 17-latek, który idzie w ślady swojego ojca Jakuba, jest bramkarzem grającym dotychczas w juniorach lubińskiej drużyny. Wierzchowski podpisał umowę do 30 czerwca 2023 rokku.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

źródło: zaglebie.com