Dawid Pakulski, Jakub Sypek i powracający po kontuzji Damian Oko obecnie trenują z rezerwami Zagłębia Lubin - taką informację podała rzeczniczka klubu - Angelika Kłos.

Dawid Pakulski w obecnym sezonie otrzymał kilka szans w pierwszym zespole, ale - bez kilku wyjątków - 23-latek zawodził. W sumie rozegrał 10 ligowych meczów, w których nie zdobył gola, ani nie zaliczył asysty, oprócz tego wystąpił w 1 meczu Fortuna Pucharu Polski ze Śląskiem II Wrocław, w którym zaliczył asystę.

W rundzie jesiennej Jakub Sypek nie był podstawowym graczem grającego w I lidze Górnika Polkowice. Wystąpił w 11 ligowych meczach, w których zdobył jednego gola, ale na placu gry przebywał zaledwie przez 379 minut.

Damian Oko od dłuższego czasu zmagał się z kontuzją, a ostatni raz w pierwszej drużynie zagrał w maju 2021 roku, czyli ponad pół roku temu.

źródło: Własne, Twitter