mkszaglebie.pl

Dawid Pakulski, Jakub Sypek i powracający po kontuzji Damian Oko obecnie trenują z rezerwami Zagłębia Lubin - taką informację podała rzeczniczka klubu - Angelika Kłos.

Dawid Pakulski w obecnym sezonie otrzymał kilka szans w pierwszym zespole, ale - bez kilku wyjątków - 23-latek zawodził. W sumie rozegrał 10 ligowych meczów, w których nie zdobył gola, ani nie zaliczył asysty, oprócz tego wystąpił w 1 meczu Fortuna Pucharu Polski ze Śląskiem II Wrocław, w którym zaliczył asystę. 

W rundzie jesiennej Jakub Sypek nie był podstawowym graczem grającego w I lidze Górnika Polkowice. Wystąpił w 11 ligowych meczach, w których zdobył jednego gola, ale na placu gry przebywał zaledwie przez 379 minut.

Damian Oko od dłuższego czasu zmagał się z kontuzją, a ostatni raz w pierwszej drużynie zagrał w maju 2021 roku, czyli ponad pół roku temu. 

 

źródło: Własne, Twitter

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)30.01.2022 23:51
Z tej trójki to tylko Sypek rokuje - Pakulskiego i Oko wieczne talenty wypożyczyć do okręgówki, szkoda wyników i potencjału drugiej drużyny dla tych wirtuozów
processing comment
30.01.2022 07:26
Panu Pakulskiemu niestety musimy już podziękować i dać wolną rękę w poszukiwaniach nowego klubu. Bez dwóch zdań. Tak samo, jak Panu Guldanowi. Przyszedł nowy sztab, nowy dyrektor sportowy i stare demony odpowiadające za druzgocące wyniki i czarny PR po prostu muszą odejść. Odszedł dzban z Knurowa, trener-amator i kilku parodystów z obrony - czas na następne czystki.
processing comment
28.01.2022 21:56
Pakulski jest jak Rakowski: technicznie dobry.
Ale nic poza tym. Zero dynamiki, zero sily, zero przegladu pola, zero jaj.
processing comment
28.01.2022 20:41
Daj spokuj z tym Pakulskim jest bez formy i totalne pilkarskie dno niestety
processing comment
28.01.2022 20:34
Frycel (Gość)
Natychmiast przywrócić Pakulskiego do pierwszej drużyny! Pozbywanie się tak wielkiego młodziutkiego talentu jest poniżej wszelkiej krytyki. Przypomnę, że Stokowiec opierał na nim grę w sezonie 2016/2017 i teraz pewnie też chciał uczynić z niego zawodnika pierwszej drużyny.
processing comment