Trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković powiedział na konferencji prasowej po meczu z Zagłębiem, że jego drużyna zagrała słabszy mecz, który będzie cenną lekcją na przyszłość.

Aleksandar Vuković (Legia Warszawa)

- Zasłużona wygrana Zagłębia. To był słabszy mecz w naszym wykonaniu, bez energii, czyli tego, co mieliśmy w poprzednich meczach. Mówiłem, że jest to podstawowy warunek, bo mecz sam się nie wygra. Trzeba mieć w sobie iskrę, a to było dzisiaj po stronie Zagłębia, które strzeliło jedną bramkę więcej. Jako drużyna zazwyczaj nie pozwalamy na stworzenie tylu sytuacji, ile stworzyło dziś Zagłębie. Jako zespół nie byliśmy dziś sobą i kończymy źle ten rok, ale ze świadomością, że to dobra lekcja i przed nami to, co niektórym się wydaje na wyciągnięcie ręki. Musimy walczyć do końca. Chciałbym podziękować drużynie, że kończymy na pierwszym miejscu, co nie było takie oczywiste jeszcze kilka kolejek temu.

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Stadion Zagłębia Lubin 20-12-2019, 20:30