- Coś się zacięło, zwłaszcza ze zdobywaniem goli - mówił na pomeczowej konferencji prasowej po porażce 0:2 z Górnikiem Zabrze szkoleniowiec „Miedziowych”, Waldemar Fornalik.

Waldemar Fornalik (Zagłębie Lubin)

- Na pewno nie był to nasz dobry mecz. Przegraliśmy ważne spotkanie, ale nie przegraliśmy całej batalii, którą toczymy, czyli gry o utrzymanie w Ekstraklasie. Problemy zdrowotne naszych bocznych obrońców spowodowały, że musieliśmy zagrać trojką z tyłu co do pewnego momentu nie wyglądało źle. Potem, po golu dla rywala nasza gra się rozkleiła. Gdybyśmy wykorzystali rzut karny, mielibyśmy przynajmniej jeden punkt. Wierzę w naszą pracę i musimy wrócić do tego, co było na początku rundy. Coś się zacięło, zwłaszcza ze zdobywaniem goli. Nawet dzisiaj nie grając dobrego meczu, stworzyliśmy sobie kilka dobrych okazji, ale nie mogliśmy pokonać bramkarza Górnika.

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Stadion Zagłębia 14-04-2023, 20:30