- Zostawiliśmy po sobie dzisiaj dobre wrażenie. Pogratulowałem drużynie wielkiej ambicji i oczywiście trzech punktów - mówił po spotkaniu ze Śląskiem Wrocław trener lubinian, Waldemar Fornalik.

Waldemar Fornalik (trener Zagłębia Lubin)

- Trzeba uczciwie powiedzieć, że pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Śląska. Mieliśmy w niej dobre tylko 15 minut do uderzenia w poprzeczkę Bartka Kopacza. Po przerwie zagraliśmy lepiej, a na pewno skuteczniej. Nie chce mówić, czy było to zasłużone zwycięstwo. To był zupełnie inny Śląsk i widać to było już w spotkaniu z Koroną Kielce. My mieliśmy niestety swoje problemy kadrowe przed tym meczem. Zostawiliśmy po sobie dzisiaj dobre wrażenie. Pogratulowałem drużynie wielkiej ambicji i oczywiście trzech punktów.

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

Tarczyński Arena 29-07-2023, 20:00
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 2. kolejka

1:2
(1:0)
źródło: zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (1)30.07.2023 12:14
🎴🎴🎴 Widzimy, że jest sporo kibiców komentujących jako "gość", ale podpisujących się zawsze tym samym nickiem. Zapraszamy do rejestracji, wówczas nie będziecie zmuszeni do wpisywania loginu, robienia weryfikacji antyrobotowej oraz nie będziecie musieli czekać na zaakceptowanie przez nas komentarzy. Ponadto będziecie mieli dostęp do pełnej wersji grupy "Przodek", gdzie w najbliższym czasie zacznie się sporo dziać i będziemy tam wrzucać trochę zakulisowych informacji.▶️ https://mkszaglebie.pl/user/register

processing comment