- Trudno coś powiedzieć, kiedy dostaje się bramkę kilka sekund przed końcem, wydaje się to nieprawdopodobne - mówił szkoleniowiec Piasta Gliwice po przegranym 0:1 meczu z Zagłębiem Lubin.

Waldemar Fornalik (Piast Gliwice)

- Trudno coś powiedzieć, kiedy dostaje się bramkę kilka sekund przed końcem, wydaje się to nieprawdopodobne. To nie był może wielki mecz w naszym wykonanie. Problemy, które nas dotknęły przed spotkaniem i w jego trakcie mogły mieć wpływ na naszą postawę, ale i tak uważam, że w perspektywie gry po 90 minutach, kiedy jest remis, trzeba dołożyć wszelkich starań, bo skoro nie można wygrać meczu, trzeba mocno zabezpieczyć remis. Nam się to nie udało i być może chwila rozluźnienia spowodowała, że przegrywamy ten mecz, który oscylował w okolicach remisu i takim wynikiem powinno się to zakończyć.

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski w Gliwicach 12-09-2021, 12:30