- W drugiej połowie zespół zagrał zdecydowanie lepiej - mówił na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec lubinian, Waldemar Fornalik.

Waldemar Fornalik (Zagłębie Lubin)

- Tak jak się spodziewaliśmy czekał nas trudny mecz. Szczególnie patrząc na to, że Lechia nie ma nic do stracenia i tak to wyglądało w pierwszej połowie. Lechia grała bardzo swobodnie, dobrze operowała piłką. Natomiast my mieliśmy problem z konstruowaniem płynnych akcji. Dopiero właściwie po dwudziestu paru minutach zaczęło się coś dobrego dziać w naszej grze. W drugiej połowie zespół zagrał zdecydowanie lepiej. Tak jak powiedziałem był to dla nas bardzo trudny mecz, widać, że z drużyną zdesperowaną, która szczególnie w pierwszej połowie pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie.

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin

Polsat Plus Arena 06-05-2023, 20:00