Po dziewięciu rozegranych przez Zagłębie Lubin meczach w PKO BP Ekstraklasie, wciąż jesteśmy bez punktów w klasyfikacji Pro Junior System. Jak na klub szczycący się top akademią, to wygląda to bardzo słabo.

W przegranym 0:1 meczu z Jagiellonią Białystok, jedenaście minut do swojego dorobku dopisał jedynie Adam Ratajczyk. Niestety, to wciąż za mało by zapunktować, więc wymagane regulaminowe 270 minut wciąż jest nieosiągalne dla "Miedziowych".

Aktualnie tak prezentuje się dorobek zawodników pierwszego zespołu, którzy zagrali w tym sezonie i mogą zapunktować w PJS:

• Adam Ratajczyk - 6 meczów, 221 minut
  • Daniel Dudziński - 4 mecze, 74 minuty