Wraz z rozpoczęciem sezonu 2021/2022 powracamy z zabawą #TyperMKS, w której co ligową kolejkę lub rundę w Pucharze Polski, oddajemy typy na wydarzenia z meczów Zagłębia Lubin. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspólnego typowania! Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Przydatne informacje

Aby wytypować wynik wystarczy się zarejestrować w naszym serwisie, przejść do zakładki TYPER, wybrać odpowiednią rundę (obecnie 1. runda mecz Wisła Kraków - Zagłębie Lubin) i wpisać odpowiedni wynik w dwóch wyznaczonych polach każdego ze zdarzeń. Przypominamy, że można typować nie tylko końcowy wynik, ale także rezultat do przerwy, rzuty rożne czy żółte kartki - zależenie od rundy. Dzięki temu będziecie mogli zgarnąć jeszcze więcej punktów. Wynik meczu Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, a także rezultaty innych zdarzeń meczowych, możecie typować do poniedziałku 26 lipca 2021 roku do godziny 18:00.

Postanowienia ogólne

• Organizatorem typera jest mkszaglebie.pl z siedzibą w Lubinie.
  • W typerze mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.
  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości skorzystania przez Użytkowników z Serwisu spowodowany siłą wyższą.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do przerw w dostępie do serwisu spowodowanych jego aktualizacją, pracami konserwacyjnymi lub pracami modernizacyjnymi.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji postanowień Regulaminu w każdej chwili bez podania przyczyny, a także do zawieszenia, przerwania Typera. O każdym z powyższych wydarzeń Organizator poinformuje Uczestników na stronie Typera.
  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędy oraz problemy w przebiegu Typera, jeżeli nastąpiły one z przyczyn niezależnych od Organizatora. Nie mogą być one podstawą do roszczeń ze strony Uczestników.
  • W klasyfikacji miesięcznej brane są pod uwagę terminy meczów, a nie oddanych typów.
  • Typer nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 2009 nr 201 poz. 1540).
  • Udział w typerze jest bezpłatny.

Punktacja

• Dokładnie wytypowany wynik - 5 punktów.
  • Prawidłowo wytypowany kierunek zdarzenia - 3 punkty.
  • Prawidłowo wytypowana jedna wartość którejś ze stron ("gospodarza", albo "gościa") - 1 punkt.

Zasady

• W przypadku remisu w regulaminowym czasie gry, końcowym wynikiem jest ten po dogrywce (nie rzutach karnych).
  • W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji generalnej/miesięcznej, decydujące znaczenie ma staż w serwisie mkszaglebie.pl tzn. wygrywa uczestnik, który założył konto wcześniej.
  • Nagrody zostaną dostarczone bezpłatnie na terenie Polski.
  • Wszelkie uwagi/reklamacje co do punktacji należy zgłaszać poprzez formularz kontaktowy.
  • Możliwe są co najwyżej dwie rundy bonusowe, gdzie punktacja będzie podwojona.
  • Przypadki nieujęte w regulaminie będą rozpatrywane przez Organizatora indywidualnie.

Przykłady punktacji

• Wynik 2:1. Oddany typ 2:2 (0 punktów za "dokładne wytypowanie wyniku", 0 punktów za "wytypowanie kierunku", 1 punkt za "prawidłowo wytypowaną wartość gospodarza"). Suma = 1 punkt.
  • Wynik 3:1. Oddany typ 2:1 (0 punktów za "dokładne wytypowanie wyniku", 3 punkty za "wytypowanie kierunku", 1 punkt za "prawidłowo wytypowaną wartość gościa"). Suma = 4 punkty.
  • Wynik 1:0. Oddany typ 1:0 (5 punktów za "dokładne wytypowanie wyniku"). Suma = 5 punktów.

Nagrody

• Zwycięzca zabawy #TyperMKS (mecze Zagłębia Lubin w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 PKO BP Ekstraklasy oraz Fortuna Pucharu Polski) otrzyma oryginalną koszulkę meczową Zagłębia Lubin z oferty sklepu FanShop Zagłębie Lubin (zaglebie.com).

Zostań sponsorem #TyperMKS

• Lokalnych przedsiębiorców związanych z regionem Zagłębia Miedziowego zachęcamy do zostania sponsorem #TyperMKS.
  • W przypadku nawiązania współpracy nazwa oraz logotyp Państwa firmy znajdzie się na naszej stronie we wszelkich zakładkach związanych z typerem oraz w cotygodniowym newsie zapowiadającym kolejkę.
  • Więcej informacji można uzyskać poprzez kontakt z redakcją - formularz kontaktowy.

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

Stadion Groclinu Dyskobolii 26-07-2021, 18:00