Zagłębie Lubin wystosowało komunikat w związku z wypadkiem, do jakiego doszło podczas montażu instalacji fotowoltaicznej w pobliżu stadionu.

Komunikat

Zagłębie Lubin S.A informuje, że podczas prac związanych z instalacją fotowoltaiczną, prowadzonych na terenie klubu przez firmę zewnętrzną, doszło do nieszczęśliwego wypadku.

W jego wyniku dwóch pracowników wykonawcy inwestycji zostało rannych. Klub ściśle współpracuje z instytucjami prowadzącymi dochodzenie w tej sprawie, w celu pełnego wyjaśnienia przyczyn zdarzenia.

***

– W czasie montowania instalacji fotowoltaicznej dwóch pracowników firmy spod Warszawy weszło do rozdzielni elektrycznej, gdzie zostali porażeni prądem. Stan 28-latka był na tyle poważny, że został przetransportowany do szpitala w Krakowie, natomiast jego kolega, 27-latek, po badaniach został zwolniony do domu – powiedziała Sylwia Serafin z lubińskiej policji dla lubin.pl

źródło: zaglebie.com, lubin.pl