Wszystkich sympatyków Zagłębia Lubin zachęcamy do typowania wyników w naszym Typerze. Tym razem oddajemy swoje typy na mecz Raków - Zagłębie, który odbędzie się w sobotę 4 lipca o godzinie 15:00.

Aby wytypować wynik wystarczy się zarejestrować w naszym serwisie, przejść do zakładki TYPER, wybrać odpowiednią rundę (obecnie 14 runda - mecz Raków - Zagłębie) i wpisać odpowiedni wynik w dwóch wyznaczonych polach każdego ze zdarzeń. Od nowego roku można typować nie tylko końcowy wynik, ale także rezultat do przerwy, rzuty rożne czy żółte kartki. Dzięki temu będziecie mogli zgarnąć jeszcze więcej punktów. Wynik meczu Raków - Zagłębie, a także rezultaty innych zdarzeń meczowych, możecie typować do soboty 4 lipca 2020 roku do 14:00.

Regulamin

• Organizatorem typera jest mkszaglebie.pl z siedzibą w Lubinie
  • W typerze mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy portalu
  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości skorzystania przez Użytkowników z Serwisu spowodowany siłą wyższą
  • Organizator zastrzega sobie prawo do przerw w dostępie do serwisu spowodowanych jego aktualizacją, pracami konserwacyjnymi lub pracami modernizacyjnymi
  • Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji postanowień Regulaminu w każdej chwili bez podania przyczyny, a także do zawieszenia, przerwania Typera. O każdym z powyższych wydarzeń Organizator poinformuje Uczestników na stronie Typera.
  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędy oraz problemy w przebiegu Typera, jeżeli nastąpiły one z przyczyn niezależnych od Organizatora. Nie mogą być one podstawą do roszczeń ze strony Uczestników
  • W klasyfikacji miesięcznej brane są pod uwagę terminy meczów, a nie oddanych typów
  • Typer nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 2009 nr 201 poz. 1540)
  • Udział w typerze jest bezpłatny

Punktacja

• Dokładnie wytypowany wynik  - 5 punktów
  • Prawidłowo wytypowany kierunek zdarzenia - 3 punkty
  • Prawidłowo wytypowana jedna wartość którejś ze stron ("gospodarza", albo "gościa") - 1 punkt

Zasady

• W przypadku remisu w regulaminowym czasie gry, końcowym wynikiem jest ten po dogrywce (nie rzutach karnych)
  • W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji generalnej/miesięcznej, decydujące znaczenie ma staż w serwisie mkszaglebie.pl tzn. wygrywa uczestnik, który założył konto wcześniej
  • Nagrody zostaną dostarczone bezpłatnie na terenie Polski
  • Wszelkie uwagi/reklamacje co do punktacji należy zgłaszać poprzez formularz kontaktowy
  • Możliwe są co najwyżej dwie rundy bonusowe, gdzie punktacja będzie podwojona
  • Przypadki nieujęte w regulaminie będą rozpatrywane przez Organizatora indywidualnie

Przykłady punktacji

• Wynik 2:1. Oddany typ 2:2 (0 punktów za "dokładne wytypowanie wyniku", 0 punktów za "wytypowanie kierunku", 1 punkt za "prawidłowo wytypowaną wartość gospodarza"). Suma = 1 punkt.
  • Wynik 3:1. Oddany typ 2:1 (0 punktów za "dokładne wytypowanie wyniku", 3 punkty za "wytypowanie kierunku", 1 punkt za "prawidłowo wytypowaną wartość gościa"). Suma = 4 punkty.
  • Wynik 1:0. Oddany typ 1:0 (5 punktów za "dokładne wytypowanie wyniku"). Suma = 5 punktów.