Na Twitterze pojawiła się informacja, że Zagłębie Lubin zamierza wykupić legendarny Stadion Górniczy. Udało nam się sprawdzić, czy to prawda.

Według naszych informacji, Zagłębie Lubin faktycznie jest zainteresowane wzięciem udziału w przetargu na wykup Stadionu Górniczego. Zgodnie z postanowieniami przetargu cena Stadionu Górniczego to 3 395,103 zł.

Po ewentualnym zakupie stadionu przez nasz klub, docelowo ma w jego miejscu powstać hala lub balon, tak jak planowano w 2019 roku.

Na razie nie są znane dalsze szczegóły, zapewne klub poda je wkrótce, o czym na pewno Was poinformujemy.

Hala, balon czy renowacja Stadionu Górniczego pod kątem rezerw? Które rozwiązanie według Was jest najlepsze? Zapraszamy do komentowania!

źródło: Własne