Od meczu 1/32 finału Pucharu Polski Zagłębie Lubin będzie rozgrywało mecze w nowym komplecie strojów domowych. Podobnie jak przez ostatnie 13 lat, "Miedziowi" będą występowali w trykotach od Nike.

Zgodnie z tradycją Zagłębie zostanie ubrane w model znajdujący się w ogólnodostępnym katalogu Nike. Nowy wzór koszulki o oznaczeniu Trophy IV BV6725-819 jest pomarańczowy, ma delikatny wzór, a najbardziej charakterystyczny element, to kołnierzyk, który ostatnim razem pojawił się w sezonie 2007/2008. Podobnie jak przed laty, w okolicy szyi zawodników znajduje się hasło #MiedziowaTożsamość. Numery i nazwiska zawodników będą w kolorze czarnym.

Jak czytamy w informacji prasowej Zagłębia Lubin, koszulki można już kupić w Fanshopie w galerii Cuprum Arena w Lubinie oraz w sklepie internetowym

Cena koszulki meczowej na sezon 2020/2021 to 199,00 zł.

fot. Tomasz Folta/zaglebie.com

fot. Tomasz Folta/zaglebie.com