Jeśli sytuacja związana z pandemią koronawirusa na to pozwoli, Zagłębie Lubin w styczniu uda się do Turcji na zgrupowanie.

"Miedziowi" po urlopach rozpoczną zajęcia już 4 stycznia. W planach Zagłębie Lubin ma obóz przygotowawczy w tureckim Belek, jednak nie znamy jeszcze dat, kiedy dokładnie miałby się odbywać. W Turcji zaplanowano cztery sparingi, które zapewne zostaną rozegrane na terenie hotelu Susesi Luxury Resort. Z tego ośrodka nasz klub korzysta od ładnych kilku lat. Rywale niestety nie są znani, gdyż klub nie upublicznił takich informacji.

Wyjazd na obóz mogą jedynie przekreślić poważne obostrzenia związane z koronawirusem, więc jeśli nic nadzwyczajnego się w najbliższym czasie nie stanie, faktycznie lubinianie wyjadą z Polski. Sytuacja oczywiście jest dynamiczna, dlatego trzeba trzymać rękę na pulsie, więc o tym, czy obóz w Turcji na pewno dojdzie do skutku, poinformujemy w najbliższych dniach.

źródło: Własne