Według dziennikarza Antoniego Bugajskiego z "Przeglądu Sportowego", Zagłębie Lubin jest zainteresowane zatrudnieniem od nowego sezonu Marcina Brosza, szkoleniowca Górnika Zabrze. Taką informację podał na kanale Romana Kołtonia - Prawda Futbolu.

W wyemitowanym materiale Roman Kołtoń i goście rozprawiali na temat zmian szkoleniowców w PKO BP Ekstraklasie. Gdy pojawił się temat Marcina Brosza, który raczej nie pozostanie w Górniku Zabrze na kolejny sezon, Antoni Bugajski przyznał, że prezes Zagłębia Lubin Artur Jankowski jest orędownikiem pozyskania tego trenera i jest to całkiem możliwe.

Na razie nie ma w tej sprawie żadnych konkretów i zapewne musimy na nie jeszcze poczekać. Tymczasem możecie obejrzeć odcinek "Prawdy Futbolu". O sytuacji trenera Brosza i wzmiance na temat Zagłębia Lubin usłyszycie w ok. 0:30:00.

źródło: Własne, Prawda Futbolu

18.04.21 13:19
Ktokolwiek, byle nie Sevela.

18.04.21 12:39
A co z Karmelitą?

18.04.21 09:35
Zaglebie rozmawia z trenerem hmmm ktory to juz raz? Po raz kolejny ,by klub dobrze funkcjonowal to jest potrzeban wizja, filozofia, normalny i stabilny zarzad, klub powiniem miec takie swoje DNA co z tego ,ze przyjdzie nowy trener skoro reszta nie dziala. Mozemy zmieniac ,trenerow ,pilkarzy moze raz na jakis czas cos sie uda, ale taka polityka na udo moze sie uda moze sie nie uda do niczego nie prowadzi....Nam potrzeba prezesa, ktory bedzie chial zbudowac solidny klub ,ktory opiera sie na solidnych fundamentach i ambitnych planach ,co z tego ze co roku zmieniamy trenerow, pilkarzyto tylko pokazuje ,ze krecimy sie w kolko i ciagle zaczynamy od zera i dlatego jestesmy taka nijakim klubem ,ktory duzo moze ale mu sie nie chce :(((

17.04.21 20:39

17.04.21 20:19
Trener oprócz tego, że musi potrafić wydobyć z zawodnika to co najlepsze i odpowiednio do niego podejść oraz złożyć wszystko w całość to oczekuję że to będzie chłop z charakterem z przysłowiowymi jajami. Będzie potrafił wstrząsnąć tą szatnią i wszystkimi razem albo każdemu z osobna. Facet ze zdjęcia powyżej raczej nie wygląda mi na kogoś kto potrafi ostro zareagować kiedy to jest konieczne i nie pociągnie jakoś specjalnie wyżej tej "specyficznej" drużyny.
Pomijając te ważne cechy, które opisałem wyżej to jakie przemawiają za nim aspekty czysto piłkarskie?
1,18 pkt na mecz w koronie? A może 1,5 w Górniku przez 5 lat? I na dodatek chłop zaraz po "prezesiku" co jest żabolem z krwi i kości?

17.04.21 20:08
Byl swego czasu do wziecia Fornalik to chyba wzieli wtedy Bena. A jak czas pokazuje Fornalik robi dobra robote.
A co bedzie jak Sevela dzwignie nas w ostatnich meczach na 5ta pozycje? Podziekuja mu?

Kiedys optowalem za nim. Dzis nie jestem przekonany w 100%. My potrzebujemy trenera co ma "oko" do mlodych zawodnikow, taki co potrafi dostrzec w zawodniku to "cos" i wydobyc ten potencjal. Tak by casus Piatkowskiego sie nie powtorzyl.