Pierwsza drużyna Zagłębia Lubin w poniedziałek 14 czerwca wznowiła treningi po urlopach.

Podczas pierwszych zajęć "Miedziowi" przeszli testy na obecność koronawirusa i dobra wiadomość jest taka, że każdy z naszych zawodników jest zdrowy. Na pierwszych zajęciach zabrakło Lorenco Simicia i Karola Podlińskiego (powody prywatne) oraz Kacpra Bieszczada i Jakuba Sypka. W gronie trenujących z pierwszą drużyną znalazło się miejsce dla Milana Posmyka, Daniela Dudzińskiego oraz Tomasza Pieńko.

Pierwszy sparing zostanie rozegrany 25 czerwca, czyli na niespełna miesiąc przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych.

Plan sparingów Zagłębia Lubin przed sezonem 2021/22:

• 25 czerwca - Pogoń Szczecin (Opalenica)
  • 30 czerwca - Lech Poznań (Wronki)
  • 7 lipca - Miedź Legnica
  • 11 lipca - SK Sigma Ołomuniec