Piotr Burlikowski, Dyrektor Pionu Sportowego Zagłębia Lubin S.A., stanowczo skomentował publikacje medialne na temat ofert za Łukasza Porębę oraz Patryka Szysza.

- Do Klubu wpływają oferty dotyczące transferu Łukasza Poręby i Patryka Szysza, ale chcę powiedzieć jednoznacznie, że są to oferty dalece niesatysfakcjonujące. Absolutnie nie będziemy się na nie zgadzać, dopóki nie będą dostosowane do obecnego poziomu oraz potencjału naszych zawodników – mówi dla zaglebie.com Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski.

- Mamy świadomość, że stoimy przed trudnym zadaniem utrzymania Zagłębia w PKO BP Ekstraklasie. W tej sytuacji priorytetową sprawą jest dla nas utrzymanie stabilności zespołu. Podkreślę wyraźnie jeszcze raz. Każda oferta, która wpływa do Klubu i nie jest dla nas satysfakcjonująca nie będzie przez nas rozpatrywana – kończy Burlikowski.

źródło: zaglebie.com