Trener Zagłębia Lubin Martin Ševela przyznał w wywiadzie dla Gazety Wrocławskiej, że Zagłębie Lubin złożyło ofertę pozyskania Dejana Dražicia, który obecnie jest wypożyczony ze Slovana Bratysława.

reklama

- Dejan tak samo jak "Żenia" od początku prezentował oczekiwaną przez nas jakość. Znałem tego chłopaka ze Slovanu Bratysława, wiedziałem na co go stać. Jego sytuacja jest nieco inna. To bardzo dobry piłkarz, ale przez dużą konkurencję na jego pozycji w Slovanie grał mniej i dlatego udało nam się go wypożyczyć. Teraz wiem, że prezes Artur Jankowski złożył Słowakom ofertę i czekamy na odpowiedź - powiedział Martin Ševela.

- Dražić mnie zna i wie czego może się spodziewać. Na Słowacji trafił do wielkiego klubu, takiego jakim w Polsce jest Legia Warszawa, ale my chcemy udowodnić mu, że grając u nas też może się wypromować, a Zagłębie to silny i poukładany klub. Dużo z nim rozmawiam, darzymy się wzajemnym szacunkiem i staram się tłumaczyć mu, że pozostanie tu wcale nie będzie dla niego złym wyjściem. Z samym Slovanem pozostajemy w dobrych relacjach, być może niedługo uda nam się sprowadzić innego piłkarza stamtąd i to też pomoże w rozmowach z Dejanem. Uświadomi mu, że Zagłębie to dobry wybór na obecny etap jego kariery. Czy to wystarczy? Myślę, że jest szansa - dodał trener "Miedziowych".

Cały wywiad Piotra Janasa z trenerem Martinem Ševelą dostępny w Gazecie Wrocławskiej - kliknij.

źródło: Gazeta Wrocławska