mkszaglebie.pl

Oliwier Sławiński znalazł się pod obserwacją drużyn zagranicznych i jego transfer z Zagłębia Lubin jest możliwy - poinformował Sebastian Staszewski, dziennikarz Interii.

17-letni Oliwier Sławiński jest wychowankiem Gryfa Tczew, z którego przeszedł do Zagłębia Lubin w sezonie 2018/2019. Przykuł uwagę zagranicznych skautów poprzez dobrą grę w Centralnej Lidze Juniorów oraz młodzieżowych reprezentacjach Polski. Według Sebastiana Staszewskiego jeden z włoskich klubów jest już po pierwszych rozmowach z Zagłębiem Lubin w sprawie wykupu młodego napastnika. Nie padła jednak nazwa tej drużyny, dziennikarz wspomniał jednak o wcześniejszym zainteresowaniu Juventusu Turyn oraz Bayeru Leverkusen

Choć zawsze szkoda odejścia młodego zawodnika, który mógłby pokazać się w pierwszym zespole, tak w tym przypadku Oliwier ma ważny kontrakt z Zagłębiem i jeśli odejdzie, to na warunkach naszego klubu. Faktem jest to, że środowisko piłkarza naciska na zagraniczny transfer już od dłuższego czasu, więc choć na razie brakuje konkretów, to nie można wykluczać, że przed końcem letniego okna transferowego Sławiński zmieni barwy klubowe.

źródło: Twitter

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)10.07.2022 00:17
Srodowisko piłkarza uwarza że powinien pojechać do Włoch, i pójśc śladami Zielińskiego. Z tą różnicą że szanse sa może z 10%. Oczywiście środowisko piłkarza nie patrzy na szansę a na kasę. A może lepiej spojrzeć na casus Białka. Wiek Sławińskiego jest najgorszym z mozlliwych do wyjazdu,albo powinien wyjechać szybciej,albo wzmocnić sie tu na miejscu i wtedy mysleć o wyjeżdzie-wtedy są większe szanse na zaistnienie w poważnej piłce.
processing comment
09.07.2022 09:07
Taka jest filozofia naszej akademii, szkolenie i sprzedaż za dobrą kwotę. Uważam jednak, że te 16-17 lat to troszkę za wcześnie na wylot za granicę. Mam nadzieję, że jeszcze chłopak u nas pogra, pokaże się z jak najlepszej strony i da trochę radości ze swojej gry. 
processing comment
09.07.2022 00:05
Przeciez stoi jak byk, ze srodowisko pilkarza naciska. Ktos juz chlopakowi namieszal w glowie.

*

Po drugie tak niestety jest ze "skoczkami". Skacza od klubu do klubu - ida tam gdzie im sie pod jakims kontem oplaca. Bukowski tez wygral ZL bo u nas dobrze szkola a pozniej wybral kiepskich bo mieli rezerwy w II lidze.

Wyglafa na to ze Slawinski tez jest takim skoczkiem. Ino nastepny krok bedzie pewnie do Wloch. Tacy skoczkowie nie przywiazuja sie do barw.

*

Taki jest dzisiaj swiat i tak sobie wybieraja sciezki rozwoju mlodzi pilkarze. 

*

Teraz trzeba skasowac za niego okragla sumke, poszukac nastepcow i wyslac czytelny sygnal do mlodych zdolnych: z Zaglebia idzie sie w swiat.
processing comment
08.07.2022 22:55
Toniech sprzedadzą wszystkie perspyktywistyczne talenty bo jak na razie młodzi odchodzą i bedzie w stylu mierni bierni ale wierni
processing comment
08.07.2022 21:53
@Paceman  proste porównanie, to że przyglądasz się jakiejś dziewczynie nie jest gwarantem wspólnej nocy.
processing comment
08.07.2022 19:46
Jeszcze dobrze w ekstraklasie nie pograł i już ma odejść?

Za ile? Za parę euro?
processing comment