mkszaglebie.pl

Poznaliśmy terminarz CLJ na sezon 2020/2021. Zmagania w lidze rozpoczniemy 15 sierpnia od wyjazdowego spotkania z SMS-em Łódź.

Terminarz CLJ

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Escola Varsovia Warszawa - Hutnik Kraków
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
UKS SMS Łódź - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Cracovia - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Gwarek Zabrze - Śląsk Wrocław

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Arka Gdynia - Gwarek Zabrze
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Cracovia
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - UKS SMS Łódź
Hutnik Kraków - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Escola Varsovia Warszawa - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
UKS SMS Łódź - Hutnik Kraków
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Cracovia - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Gwarek Zabrze - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Kolejka 4 - 5-6 września

Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - Gwarek Zabrze
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Cracovia
Hutnik Kraków - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - UKS SMS Łódź
Escola Varsovia Warszawa - Pogoń Szczecin

Kolejka 5 - 12-13 września

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
UKS SMS Łódź - Escola Varsovia Warszawa
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Cracovia - Hutnik Kraków
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Arka Gdynia - Lech Poznań

Kolejka 6 - 19-20 września

Górnik Zabrze - Lech Poznań
Korona Kielce - Arka Gdynia
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Gwarek Zabrze
Hutnik Kraków - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Cracovia
Escola Varsovia Warszawa - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź

Kolejka 7 - 26-27 września

UKS SMS Łódź - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Cracovia - Escola Varsovia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Gwarek Zabrze - Hutnik Kraków
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Korona Kielce

Kolejka 8 - 3-4 października

Górnik Zabrze - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Hutnik Kraków - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Gwarek Zabrze
Escola Varsovia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Cracovia
UKS SMS Łódź - Lechia Gdańsk

Kolejka 9 - 10-11 października

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Cracovia - UKS SMS Łódź
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Gwarek Zabrze - Escola Varsovia Warszawa
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Arka Gdynia - Hutnik Kraków
Lech Poznań - Wisła Kraków
Korona Kielce - Zagłębie Lubin

Kolejka 10 - 17-18 października

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Korona Kielce
Hutnik Kraków - Lech Poznań
Legia Warszawa - Arka Gdynia
Escola Varsovia Warszawa - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Gwarek Zabrze
UKS SMS Łódź - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Cracovia

Kolejka 11 - 24-25 października

Cracovia - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Gwarek Zabrze - UKS SMS Łódź
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa
Lech Poznań - Legia Warszawa
Korona Kielce - Hutnik Kraków
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

Kolejka 12 - 31 października

Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Hutnik Kraków - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Korona Kielce
Escola Varsovia Warszawa - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Gwarek Zabrze
Cracovia - Jagiellonia Białystok

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Gwarek Zabrze - Cracovia
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia - UKS SMS Łódź
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - Escola Varsovia Warszawa
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Hutnik Kraków

Kolejka 14 - 14-15 listopada

Górnik Zabrze - Hutnik Kraków
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Escola Varsovia Warszawa - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
UKS SMS Łódź - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Cracovia - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Gwarek Zabrze

Kolejka 15 - 21-22 listopada

Gwarek Zabrze - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia - Cracovia
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - UKS SMS Łódź
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Escola Varsovia Warszawa
Hutnik Kraków - Legia Warszawa

źródło: Łączy nas piłka

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (0)



Brak komentarzy!