W związku z kolejnym etapem rozwoju naszego serwisu, poszukujemy partnerów do współpracy!

Nasz portal działa nieprzerwanie od 2012 roku, co świadczy o tym, że jest to przemyślany, długofalowy projekt. Strona jest największym oraz najlepszym nieoficjalnym serwisem o Zagłębiu Lubin - piszemy o ekstraklasowym klubie piłki nożnej oraz o dwóch drużynach piłki ręcznej. Portal powstał z inicjatywy kibiców i mimo ograniczonych możliwości finansowych i czasowych, nieustannie się rozwija. W swojej historii strona przechodziła już kilkukrotnie gruntowne modernizacje.

Reklamowanie się na naszym portalu może przynieść wiele korzyści, ponieważ MKS dociera do blisko 25 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie, a serwis jest jednym z głównych źródeł informacji o Zagłębiu dla wielu kibiców. Jeżeli szukają Państwo możliwości zbudowania pozytywnego wizerunku firmy wśród społeczności sympatyków Zagłębia, a Państwa przedsiębiorstwo znajduje się lub ma związek z regionem Zagłębia Miedziowego, to współpraca może przynieść wiele pozytywnych aspektów m.in: większy rozgłos świadczonych usług przez Państwa przedsiębiorstwo wśród kibiców oraz prawdopodobny wzrost popytu na oferowane dobra wśród sympatyków „Miedziowych”.

Dotychczas serwis był wielokrotnie cytowany przez największe media w Polsce m.in.: wp.pl, Przegląd Sportowy, weszlo.com, Interia.pl, Gazeta Wyborcza, Telewizja Polska, TVP Sport, 90minut.pl, sport.pl czy Sportowe Fakty. Warto dodać, że redaktorzy naszego serwisu wielokrotnie wypowiadali się dla między innymi TVP3, RMF FM, Radia Eska oraz dla mediów klubowych np. Lecha Poznań czy też GKS-u Katowice.

Partnerstwo z naszym serwisem, oprócz korzyści reklamowych dla Państwa przedsiębiorstwa, daje również satysfakcje z pomocy sympatykom Zagłębia – redaktorom serwisu, którzy działają non-profit. Całość środków uzyskana z tytułu reklam przeznaczona jest na pokrycie kosztów strony i jej rozwoju. Obecnie trwają prace kończące wdrożenie podcastów oraz live-ów w formie audio/video, nie zapominamy przy tym także nad dalszymi pracami rozwojowymi nad poprawą funkcjonalności strony pod kątem UX oraz o aplikacji mobilnej.

Mamy nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o ekspozycję reklamy w naszym serwisie. Jeśli chcieliby Państwo zamieścić nietypowy banner, pop-up, znak wodny na zdjęciach lub wideo, czy chcieliby Państwo zostać sponsorem naszego typera, nie stanowi to dla nas żadnego problemu i na pewno dostosujemy nasz serwis i nasze działania do Państwa możliwości.

Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania, które prosimy kierować za pośrednictwem formularza dostępnego w zakładce Kontakt