Na konferencji prasowej po meczu z Pogonią Szczecin szkoleniowiec Zagłębia Lubin, Dariusz Żuraw przyznał, że cieszy się ze zwycięstwa oraz z tego, że zespół "Miedziowych" po raz pierwszy za jego kadencji nie stracił gola.

Dariusz Żuraw (Zagłębie Lubin)

- Gratulacje należą się przede wszystkim całemu zespołowi. Wiedzieliśmy, że Pogoń dobrze operuje piłką, lecz potrafiliśmy się temu przeciwstawić i wykorzystać ich słabe strony. Zrealizowaliśmy większość założonych celów, które postawiliśmy sobie przed tym meczem i przyniosło to zamierzony efekt w postaci zdobycia trzech punktów. Cieszy przede wszystkim to, że kończymy mecz bez straty bramki. Już za tydzień rozegramy kolejne spotkanie w Ekstraklasie, tym razem naszym przeciwnikiem będzie Wisła Płock i już od dzisiaj skupiamy się w pełni na tym meczu.

źródło: zaglebie.com