mkszaglebie.pl

- Mecz był bardzo trudny, zagraliśmy dzisiaj dwie różne połowy. Pierwsza była słaba w naszym wykonaniu, ta druga była o wiele lepsza - powiedział Dariusz Żuraw na pomeczowej konferencji prasowej.

Dariusz Żuraw (Zagłębie Lubin)

- Mecz był bardzo trudny, zagraliśmy dzisiaj dwie różne połowy. Pierwsza była słaba w naszym wykonaniu, brakowało spokoju, brakowało dokładnego wyprowadzenia piłki od tyłu, nie potrafiliśmy jej utrzymać w środku. To powodowało, że zespół Termaliki, który po raz kolejny zagrał dobry mecz, a nie zdobył punktów, potwierdził tylko to, co wszyscy widzą i to co my też wiedzieliśmy, że jest to zespół, który bardzo fajnie tą piłką operuje i jak ma miejsce, to potrafi to zrobić. My w pierwszej połowie zrobiliśmy za mało, żeby te ich atuty zniwelować. Na szczęście połowy są dwie i ta druga była o wiele lepsza w naszym wykonaniu, strzeliliśmy dwie bramki i mamy dzisiaj 3 punkty, a to jest chyba, po tym meczu, najważniejsze.

 

Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Stadion Zagłębia 17-09-2021, 18:00
PKO BP Ekstraklasa, Kolejka - 8

(2:1)
(0:1)
źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)18.09.2021 17:20
MK2 Focha na co??? Od kąd mu Bohara sprzedali jak by go nie było :( szkoda bo facet robi różnicę
18.09.2021 04:53
@Olo77 Saszka ma pewnie focha :)
18.09.2021 02:06
Przed następnym meczem może warto potrenować rozmowy przed kamerą, bo troche jakoś to dziwnie brzmi jak kapitan,i najlepiej opłacany zawodnik mówi że nie zespół nie wyszedł na pierwszą połowe.....Grali dzisiaj z najsłabszą drużyną w lidze u siebie a wyglądali jakby grali o 2 klasy niżej .... Kolejny słaby mecz. Co się dzieje z Zivcem ?