- Mecz był bardzo trudny, zagraliśmy dzisiaj dwie różne połowy. Pierwsza była słaba w naszym wykonaniu, ta druga była o wiele lepsza - powiedział Dariusz Żuraw na pomeczowej konferencji prasowej.

Dariusz Żuraw (Zagłębie Lubin)

- Mecz był bardzo trudny, zagraliśmy dzisiaj dwie różne połowy. Pierwsza była słaba w naszym wykonaniu, brakowało spokoju, brakowało dokładnego wyprowadzenia piłki od tyłu, nie potrafiliśmy jej utrzymać w środku. To powodowało, że zespół Termaliki, który po raz kolejny zagrał dobry mecz, a nie zdobył punktów, potwierdził tylko to, co wszyscy widzą i to co my też wiedzieliśmy, że jest to zespół, który bardzo fajnie tą piłką operuje i jak ma miejsce, to potrafi to zrobić. My w pierwszej połowie zrobiliśmy za mało, żeby te ich atuty zniwelować. Na szczęście połowy są dwie i ta druga była o wiele lepsza w naszym wykonaniu, strzeliliśmy dwie bramki i mamy dzisiaj 3 punkty, a to jest chyba, po tym meczu, najważniejsze.

Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Stadion Zagłębia 17-09-2021, 18:00