Powoli kończy się saga związana z ewentualnym pozyskaniem przez Zagłębie Lubin Zvonimira Kožulja. Bośniak ma odejść do innego polskiego klubu.

Ten zawodnik jest najbardziej znany w Polsce z gry dla Pogoni Szczecin. 28-latek występował w zespole "Portowców" przez blisko dwa sezony, zbierając bardzo dobre opinie. Ofensywny pomocnik wystąpił w 58 spotkaniach zespołu z województwa zachodniopomorskiego, które okrasił dwunastoma bramkami i dwunastoma asystami. Aktualnie Kožulj występuje w tureckim Eyüpsporze. Na jesień zagrał on jednak zaledwie w sześciu ligowych meczach, w których raz asystował.

Według informacji Piotra Koźmińskiego z Wirtualnej Polski, Samuela Szczygielskiego oraz popularnego Janekxa89, Zagłębie Lubin nie pozyska Zvonimira Kožulja. Według podawanych na Twitterze informacji, pomocnik znalazł już nowy klub, a ma nim zostać Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Według Daniela Trzepacza z Pogonsportnet.pl, bośniacki piłkarz zostanie do beniaminka PKO BP Ekstraklasy wypożyczony na pół roku.

źródło: Własne, Twitter

21.01.22 12:35
Super, że ma przyjść. Pamiętajmy również że w czerwcu kończy się dużo umów więc albo niektóre zostaną przedłużone albo już powoli należy szukać następców.

21.01.22 12:23
Aleksandar Šcekić reprezentant Czarnogóry ustalił wszystkie szczegóły z Zagłębiem z którym dziś lub najpóźniej jutro podpisze półtoraroczny

21.01.22 11:48
Janek, jezeli to co piszesz o Scekicu to prawda to super. Powiedzmy, ze defensywe bedziemy mieli w miare ogarnieta, ktora najbardziej kulała. Nie oszukujmy sie jednak, ze formacja ofensywna rowniez wymaga wzmocnienia. Kim my tam chcemy straszyc? Obrazonym Zivcem?przeplaconym Ratajczykiem, ktory notabene znowu jest kontuzjowany? Czeskim duetem Zajac i Dolezal, ktory nie wiadomo czy odpali? Tak samo Starzynski po kontuzji, ktory byl cieniem samego siebie przed,czy moze Szyszem, ktory pewnie dalej jest myslami w innym klubie? Daniel najslabszy na boisku w ostatnim sparingu tez nie wiadomo jak bedzie wygladal. Zawodnikow do kreowania sytuacji tez brakuje, no chyba, ze Stokowiec planuje grac Chodyna z przodu..

21.01.22 11:27
rafi
Ile Ty masz lat, że takie rzeczy wypisujesz? Ty myślisz, że jak pilkarz słyszy Zagłębie Lubin, to rzuca w pizdu wszystkie oferty i pędzi do Lubina? A kto Ci powiedział, że Kożulj był w ogóle zainteresowany grą w Lubinie? Facet przez półtora roku nie poradził sobie w Turcji, zagrał w 18 meczach uzbierał 468 minut i 2 żółte kartki. Poszedł do drugiej ligi tureckiej i w 6 meczach na 21 kolejek, błysnął 1 asystą, a następnie go pogonili. I Ty teraz robisz aferę, że Zagłębie o niego nie walczyło? Wyluzuj, jakby był taki kozak, jakim był gdy odchodził z Pogoni to by dzisiaj był w Lechu albo w Rakowie, a nie w ostatnim zespole w lidze. Za Doleżala Zagłębie zapłaciło, za Kopacza też, a teraz czytam, że jutro podpiszę kontrakt Šćekić za, którego zapłaciliśmy Partizanowi. Więc nie pisz pierdół, że teraz czekamy na zawodników z kartą na ręku. Zanim coś napiszesz, to najpierw się doinformuj bo walisz farmazony

20.01.22 22:00
Termalika jest na musiku wiec obiecuje zlote gory zawodnikom. Ciezko w takiej sytuacji z nimi konkurowac...

Po drugie on chyba malo gral... Wiec co? Znowu goscia brac do odbudowania?

No i po trzecie, w dziwnych okolicznosciach pozegnal sie z Pogonia. Trzeba nam nasyepnego Zivca w druzynie?

Burlikowski udowodnil ze zna sie na swojej robocie. Trzeba mu zaufac.

20.01.22 21:38
To teraz czekamy na zawodnikow z karta na reku i wolnych ktorych nikt nie chce tylko zajebiste zaglebie i po chu......j tyle pieprzenia o dobrych wzmocnieniach czekamy na rekonwalwscentow i kroli napastnikow z jedna lub trzema bramkami w sezonie godnych xaglebia smiechu warte jest tem klub !!!!!!!!!