W pierwszym sparingu rozgrywanym podczas przygotowań do nowego sezonu rezerwy Zagłębia Lubin wygrały 2:1 (1:1) z Miedzią II Legnica.

Mecz sparingowy

Zagłębie II Lubin 2:1 Miedź II Legnica

bramki: Masiak, Bogacz - zawodnik testowany

Zagłębie II Lubin

1.Steffen - 2. Kolan (46. Czerwiński), 3. Rogalski, 4. Bogacz, 5. Sobczak (46. Hanc), 6. Kizyma (46. Górski), 7. Dzidek (46. Siga), 8. Zając (46. Więcek), 9. Adamski (46. Sławiński), 10. Masiak (46. Nagrodzki), 11. Laskowski (65. Sobczak).

Miedź II Legnica

Madaliński – zawodnik testowany, Biernat, Bartczak, Niewiadomski – Maciejewski, zawodnik testowany, Lewandowski, zawodnik testowany, Caetano, zawodnik testowany. Grali także: Soloha, Żarkowski-Kopeć, Kwolek, Omuru, Rajnisz, Klimkiewicz, zawodnik testowany.

- Za nami pierwsza gra sparingowa. Przez początkowe dwa tygodnie mocno pracowaliśmy nad aspektami motorycznymi. Głównie skupialiśmy się na obronie i kompaktowości. W dużej mierze założenia na mecz zrealizowaliśmy, ale mamy świadomość, że nad pewnymi elementami musimy cały czas trenować - powiedział po spotkaniu trener Zagłębia II Lubin, Jarosław Krzyżanowski.

źródło: Własne, akademiakghm.com, miedzlegnica.eu