Trener Waldemar Fornalik zdecydował o zabraniu 30 zawodników na obóz w tureckim Belek. Jednym z nowych zawodników w drużynie jest 16-letni Mateusz Dziewiatowski z rezerw "Miedziowych".

Zagłębie Lubin w Turcji będzie przebywać w dniach 19 stycznia - 2 lutego. Podczas pobytu w Belek "Miedziowi" rozegrają sześć sparingów. Rywalami naszej drużyny będą: FK Koper (21.01), FK Krumowgrad (24.01), SK Sigma Ołomuniec 30.01, ŁNZ Czerkasy i Dinamo Batumi (oba mecze 01.02).

Kadra Zagłębia Lubin na obóz w Belek

• Bramkarze: Sokrátis Dioúdis, Jasmin Burić, Szymon Weirauch, Michał Matys.
  • Obrońcy: Bartosz Kopacz, Aleks Ławniczak, Michał Nalepa, Bartłomiej Kłudka, Mateusz Grzybek, Luís Mata, Igor Orlikowski, Szymon Karasiński.
  • Pomocnicy: Kacper Chodyna, Arkadiusz Woźniak, Marek Mróz, Damian Dąbrowski, Marko Poletanović, Filip Kocaba, Mateusz Wdowiak, Tomasz Makowski, Cyprian Popielec, Serhij Bułeca, Patryk Kusztal, Damjan Bohar, Tomasz Pieńko, Paweł Kruszelnicki, Mateusz Dziewiatowski.
  • Napastnicy: Dawid Kurminowski, Juan Muñoz, Rafał Adamski.
źródło: Własne, zaglebie.com