Jak poinformował Piotr Koźmiński z „Super Expressu”, chorwackie Nk Osijek jest zainteresowane sprowadzeniem Damjana Bohara.

Sezon 2019/20 Bohar zakończył z piętnastoma bramkami oraz pięcioma asystami na koncie.

W obecnej kampanii Słoweniec ponownie udowadnia, że jest jednym z najlepszych piłkarzy ligi. Po 2. kolejkach PKO BP Ekstraklasy i jednym meczu Fortuna Pucharu Polski Bohar ma na koncie po dwie bramki i asysty.

Oferta, którą NK Osijek złożył Zagłębiu oscyluje w granicach 400 tys. euro oraz dodatkowego bonusu w postaci 10% od kolejnego transferu zawodnika.

Stosunkowo niskie oferty za Bohara wynikają z wygasającego z końcem obecnego sezonu kontraktu skrzydłowego z Zagłębiem.

Aktualizacja 08-09-2020 godz 19:30:

Dziennikarz Piotr Koźmiński z „Super Expressu” poinformował, że Zagłębie Lubin odrzuciło ofertę chorwackiego Nk Osijek za Damjana Bohara.

źródło: Własne, Super Express