Z naszych informacji wynika, że testowany w ostatnich dniach hiszpański napastnik - Alexander Nano Mesa - nie zostanie zawodnikiem Zagłębia Lubin.

Przez kilka ostatnich dni obozu w Turcji sztab szkoleniowy "Miedziowych" obserwował hiszpańską "dziewiątkę" na tle reszty drużyny, o czym pisaliśmy tutaj. Alexander Nano Mesa wystąpił także w wygranym przez lubinian 3:0 spotkaniu z Graficarem Belgrad. Według naszych informacji Zagłębie Lubin nie zdecydowało się na zakontraktowanie 27-letniego napastnika. Głównym powodem negatywnej oceny Hiszpana była mocno wakacyjna forma i spora nadwaga, z jaką przyjechał on na testy.

 

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (5)21.01.2023 15:06
20.01.2023 19:59
guest profile picture
Nie mamy scoutingu. Za co ci ludzie pieniadze biora ? Kurminowskinie dosc ze przyszedl z kontuzja, to jeszcze typ z kilku metrow nie potrafi w bramke pieprznac. Bylismy w dupie, a jestesmy w kiblu..

processing comment
20.01.2023 17:34
Fascynuje mnie jak człowiek, który jest (albo może raczej był) zawodowym sportowcem doprowadza się do takiego stanu fizycznego. Przecież byle amator, który ma pracę na etacie i rodzinę na głowie, jest w stanie mieć 100x lepszą formę. Już na pierwszy rzut oka widać, że ten Mesa ma problemy i nie jest w stanie trzymać diety czy rygoru fizycznego, a ktoś mu proponuje testy i marnuje 25min sparingu. Jeszcze się tym chwalić na oficjalnej stronie...

processing comment
20.01.2023 17:03
Niemożliwe! Z takim sześciopakiem?

processing comment
20.01.2023 15:51
Nie można było tego stwierdzić wcześniej? Wystarczyło na niego raz popatrzeć... ale widać nasz scouting to jakaś żałosna prowizorka...

processing comment