ImprezowyKotek


Dane użytkownika

Data rejestracji
21-02-2021, 00:00
Komentarzy
424
Artykułów
0
Wiek
nie podano
Miasto
nie podano
Ulubieni zawodnicy
nie podano
Kibic od
nie podano
Ostrzeżenia
0/3

Oceny za obecny sezon

Zawodnik Mecze Ocenione Średnia ocena
Szymon Weirauch 2 4.50
Bartłomiej Kłudka 2 2.00
Bartosz Kopacz 2 4.25
Michał Nalepa 1 1.50
Mateusz Grzybek 2 3.75
Tomasz Makowski 2 3.75
Damian Dąbrowski 2 2.00
Tomasz Pieńko 2 4.00
Kacper Chodyna 2 2.00
Damjan Bohar 1 3.50
Dawid Kurminowski 2 4.00
Kamil Kruk 2 4.75
Arkadiusz Woźniak 2 3.00
Serhij Bułeca 2 3.50
Mateusz Wdowiak 1 4.00
Tornike Gaprindashvili 1 3.50
Mikkel Kirkeskov 1 5.00
Juan Muñoz 1 4.00

Ostatnie komentarze użytkownika

24.11.2023, 07:37 link
"Nie miałem żadnych oczekiwań, a i tak się zawiodłem." Zagłębię w obecnej sytuacji przypomina mi reprezentację Polski. Wydaje się, że ma wszystko żeby zrobić przyzwoity wynik, piłkarze mówią jacy są zmotywowani, doświadczony trener, a potem na boisku dramat piłkarski. W zasadzie poza 3 punktami to chciałbym przynajmniej zobaczyć jakieś światełko w tunelu, jakiś zalążek lepszej gry, bo na fajerwerki nie liczę. 
14.11.2023, 16:21 link
Burlikowski Burlikowskim chyba już wszystko w temacie powiedziane i napisane. 
Mam pytanie do Redakcji. Dlaczego wspomniane w tekście liczne "zgrzyty" nie są poruszane tutaj na bieżąco na forum albo w podcastach? Czy to jest źle widziane w klubie mówienie o kwotach kontraktów, kulisach umów? Odnoszę trochę wrażenie, że Redakcja może mówić o pewnych zjawiskach dobrze albo wcale. Nawet w tym tekście kilka razy powstrzymujecie się przed pisaniem bolesnych faktów. Unikając tego podtrzymywana jest narreacja władz, że wszystko super, przynajmniej do momentu, aż nie da się już dłużej pudrować trupa. My kibicie nieświadomi "lubińskiego bagienka" naiwnie liczymy na jakiś sukces, bo mamy iluzję, że wszystko jest OK. Czy to nie jest też powód dlaczego w Lubinie jest za wygodnie? Brak presji lokalnych mediów, a co za tym idzie świadomości zwykłego kibica. Ba, podejrzewam, że nawet nadzorcy naszego prezesa czy dyrektora mogą sobie nie zdawać sprawy ze stanu faktycznego. Mrugnijcie 2 razu jak nie pozwalają Wam pisać tego co chcecie ;)
12.11.2023, 17:19 link
Przed meczem nie było żadnych, ale to absolutnie żadnych przesłanek do tego, żeby mieć nadzieję, że coś w grze Zagłębia się poprawi. Takie zapowiedzi były już przed Cracovią i przed Rakowem. Efekty? Wiadome. Z pustego i Salomon nie naleje. Źle skonstruowana kadra, piłkarze bez formy, trener bez pomysłu. Znów do przerwy bez celnego strzału. Zakładam w dobrej wierze, że oni naprawdę chcą. Niestety za chęci nagrody dostaje się w przedszkolu, a tutaj "chciejstwem" nie nadrobisz braku siły, szybości, taktyki, braku koncentracji itd. Skazani jesteśmy do końca roku na nadzieję, że trafi nam się jakiś zespół w jeszcze gorszej formie od nas, przeciwnik wyłapie czerwoną na początku meczu albo przytrafi się jakiś szczęśliwy strzał rozpaczy i dzięki temu uciułamy punkt tutaj to tam. Na dobrą grę to już nie ma co liczyć. 
08.11.2023, 15:31 link
Panie Burlikowski, też przypomniała mi się anegdota związana z bieganiem. Otóż niejaki Miłosz Przybecki, nasz swojego czasu zawodnik, był szybszy niż sam Usain Bolt! Co prawda na pierwszych 30. metrach ze 100., ale był! Nie jest kwestią to ile mamy aktualnie puntków, tylko to, że przegraliśmy w żałosnym stylu te kilka ostatnich meczy! Wracając do tej analogii z maratonem, to tak jakby biec ponad siły początek, cieszyć się z wysokiej pozycji, a potem zacząć tracić tempo, stracić szansę na dobry wynik i ostatecznie dowlec się na końcu do mety. Sam wywiad czysto PR-owy, trzeba było się troszkę pokajać, ale nie za bardzo, żeby czasem nie przyznać w jakiej czarnej dziurze jesteśmy.
05.11.2023, 21:58 link
Jeśli nie idziesz do przodu, to się cofasz. Na początku większość zespołów, podobnie jak Zagłębie na starcie sezonu, nie złapało jeszcze optymalnej formy. Niestety, my nadal jestęsmy od niej lata świetlne, natomiast inni zrobili progres i zaczęli grać. Dlatego wcześniej udawało się zdobywać punkty mimo nienajlepszej dyspozycji. Jak to jest możliwe, że mamy już kolejnego trenera, kolejny sztab, kolejny zaciąg piłkarzy, a zespół CO ROKU jesienią zalicza dramatyczny dołek? Ile już tych rewolucji i zawsze ten sam efekt? Przyjdzie nowy trener, coś tam zmieni, piłkarze się zespną na wiosnę żeby nie zlecieć z ligi i cyk można zacząć nowy sezon i znów powtórka z rozrywki, 
05.11.2023, 16:46 link
Jest Arek Woźniak! Trenerze, dlaczego tak późno? [sarkazm]
05.11.2023, 16:17 link
W rundzie rewanżowej jak będą potrzebne punkty do utrzymania to powalczymy z Rakowem.
Teraz to nie, po co.
03.11.2023, 10:58 link
Nie uważam, że to kwestia charyzmy trenera. Jeśli opierdzieli piłkarzy, to może jeden czy dwa mecze będą więcej biegać, ale co to da w dłuższej perspektywie? Z Cracovią chcieli, tylko nie potrafili. Niestety Fornalik próbuje skopiować to do dało mu sukcesy w Piaście. Ustawienie, schematy gry, nawet tradycyjne zmiany napastnika ok. 60-70 min. Niestety liga od tego czasu się zmieniła, piłkarzy ma innych i nie da się tego skopiować 1 do 1. Po każdym przegranym meczu nie robi się rewolucji, ale po 13. kolejkach to należałoby wyciągnąć wnioski z porażek. Obawiam się, że niestety podobnie jak Stokowiec niedawno, Fornalik nie ma planu B. Jeden zaczął wykonywać nerwowe ruchy, a nasz obecny trener kurczowo trzyma się swojej wizji i liczy, że to zaskoczy. Do tego dochodzi brak formy poszczególnych piłkarzy, brak lidera i mamy receptę na katastrofę. Nie wiem co się musi wydarzyć zimą, żeby się karta odwróciła.
02.11.2023, 17:36 link
+ wyglądało jakby im się chcialo
 
- nadal nie potrafią sklecić składnej akcji