- Za łatwo tracimy bramki - skwitował na konferencji prasowej po porażce Górnika z „Miedziowymi” 3:2 szkoleniowiec zabrzan, Bartosch Gaul.

Bartosch Gaul (Górnik Zabrze)

- Trudno skomentować ten mecz, bo jeszcze nie analizowaliśmy spotkania. Dobrze zaczęliśmy, byliśmy dobrze przygotowani mentalnie. Mieliśmy przewagę w tym meczu i sporo sytuacji. Niestety za łatwo tracimy bramki. Nie podobały mi się niektóre indywidualne zachowania zawodników mojego zespołu na boisku – szczególnie w obronie. Jesteśmy zdenerwowani, bo zwyciężyła drużyna, która miała mniej okazji strzeleckich.

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin

Stadion im. E. Pohla 01-10-2022, 15:00