Przed nami kolejny mecz naszych rezerw. Tym razem podopieczni Przemysława Zatwarnickiego zmierzą się na własnym boisku z Resovią Rzeszów.

Przed naszym zespołem coraz trudniejsza sytuacja w tabeli. W tym momencie lubinianie tracą do strefy barażowej 5 punktów, choć trzeba mieć na uwadze, że jest jeszcze do rozegrania zaległy mecz przeciwko Rekordowi Bielsko-Biała. Ostatnia wygrana nad Olimpią Grudziądz wlała nieco optymizmu, zwłaszcza po dwóch porażkach na początku roku z Chojniczanką Chojnice i w Sosnowcu z Zagłębiem.

Resovia natomiast to spadkowicz z ówczesnej Fortuna 1 ligi. Zespół ten przystąpi do tego spotkania z 10 miejsca w lidze, 2025 rok rozpoczęli w kratkę, albowiem pierw zremisowali z Zagłębiem Sosnowiec, następnie wygrali w Grudziądzu a w poprzednim meczu przegrali u siebie z Rekordem-Bielsko-Biała.

W pierwszym meczu między tymi zespołami, mieliśmy podział punktów po bardzo emocjonującym starciu. Lubinianie trzykrotnie wychodzili na prowadzenie, za każdym razem za sprawą Pawła Kruszelnickiego, który ustrzelił w tym meczu hat-tricka. W składzie rywali na ławce rezerwowych przesiedział Mateusz Bondarenko, który w przerwie zimowej zasilił skład naszego zespołu.

Mecz 24. kolejki Betlic 2. ligi między Zagłębiem II Lubin a Resovia Rzeszów, już dziś o godz. 12:00 na boisku nr 4 na terenie AP KGHM Zagłębie.

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (0)