W weekend odbyły się spotkania zespołów Zagłębia występujących w poszczególnych kategoriach wiekowych CLJ. Zapraszamy do zapoznania się z raportem z potyczek "Miedziowych".

14. kolejka CLJ U-15

TS Przylep Zielona Góra 1:4 Zagłębie Lubin

Bramki dla Zagłębia: Stańczak, Orlikowski, Szostak, Dorożko.

Zagłębie Lubin U-15

Szatkowski (46' Pietruszewski) - Kordus, Orlikowski (46' Sokołowski), Sobek (46' Kaczmarek), Łazor, Wandachowicz, Stańczak, Dziewiatowski (46' Dorożko), Szostak, Sowiecki (46' Skoczylas), Reguła (46' Droździk).

Lubinianie zakończyli rundę zasadniczą rozgrywek na 1. miejscu. W związku z tym w półfinałowym dwumeczu zmierzą się z warszawską Legią. Pierwszy mecz odbędzie się już w najbliższą środę, natomiast rewanż w niedzielę, 27 czerwca.

14. kolejka CLJ U-17

Zagłębie Lubin 0:1 Śląsk Wrocław

Bramka dla Śląska: Gruszecki.

Zagłębie Lubin U-17

Wyjściowa jedenastka: Radziński - Maliszewski, Sochań, Panasiuk, Nowacki, Łoboda, Kozdroń, Terlecki, Szafranek, Kubacki, Nowak.

30. kolejka CLJ U-18

Pogoń Szczecin 2:0 Zagłębie Lubin

Bramki dla Pogoni: Turski 10', Łukasiak 63'.

Zagłębie Lubin U-18

1. Weirauch - 2. Kolan, 3. Rogalski, 4. Posmyk, 5. Hanc (72. 17 Siga), 6. Kocaba (46. 18. Chmarek), 7. Masiak (67. 15. Sobczak), 8. Zając (72. 16. Sygieniewicz), 9. Sławiński, 10. Pieńko, 11. Kusztal.

W przypadku zwycięstwa w sobotnim meczu Zagłębie byłoby Mistrzem Polski. Tak się jednak nie stało, a niefortunnie ułożyły się dla nas także wyniki innych spotkań, w związku z czym nie zostaliśmy nawet medalistami... Obszerną relację z tego spotkania możecie przeczytać klikając tutaj.

źródło: Własne, akademiakghm.com