Co dalej z transferem Mahira Emreliego?

20.01.2021, 08:27:15
sportline.az

Jak poinformował redaktor Piotr Koźmiński, potencjalne przenosiny azerskiego napastnika - Mahira Emreliego - do Zagłębia Lubin nie są przesądzone.

O potencjalnych ruchu transferowym na linii Ağdam - Lubin informowaliśmy jako pierwsi parę dni temu. Więcej o samym zawodniku możecie przeczytać klikając - TUTAJ.

Włodarze "Miedziowych" negocjują warunki przenosin Azera do Lubina, ale przeszkodą przy finalizacji transferu może okazać się zbyt wysoka kwota, jaką obecny pracodawca zawodnika - Qarabağ - oczekuje od Zagłębia.

Zdaniem Piotra Koźmińskiego kwota ta oscyluje w granicach 200 tysięcy euro. Należy wziąć jednak pod uwagę, że obecny kontrakt zawodnika wygasa wraz z końcem czerwca 2021 roku, toteż Zagłębie może nie zdecydować się wyłożyć takiej sumy pieniędzy za zawodnika, któremu w niedalekiej przyszłości kończy się umowa.

źródło: Własne, Piotr Koźmiński