Po poniedziałkowej porażce 0:2 z Radomiakiem Radom trener Dariusz Żuraw nie był w dobrym nastroju. - Różne myśli przychodzą po takim meczu do głowy - rzucił krótko na początek szkoleniowiec "Miedziowych".

Dariusz Żuraw (Zagłębie Lubin)

- Różne myśli przychodzą po takim meczu do głowy. Nastawialiśmy się na to, że w końcu przełamiemy passę meczów bez wygranej, ale po raz kolejny zbyt prosto straciliśmy bramki. Nie umieliśmy wykorzystać swoich okazji, a przeciwnik zrobił to, co miał zrobić stąd 0:2. Nie ma co ukrywać, że nasza sytuacja robi się coraz trudniejsza i ta runda nie będzie dla nas łatwa. Musimy się szybko pozbierać, do końca roku urwać tyle punktów, ile się da, a następnie przemyśleć całą sytuację i zdecydować się na konkretne ruchy.

Zagłębie Lubin - Radomiak Radom

Stadion Zagłębia 22-11-2021, 18:00