- Szukaliśmy na ten mecz różnych rozwiązań przy naszych problemach w defensywie - mówił po spotkaniu z Lechem Poznań trener Zagłębia Lubin, Dariusz Żuraw.

Dariusz Żuraw (Zagłębie Lubin)

- Szukaliśmy na ten mecz różnych rozwiązań przy naszych problemach w defensywie, zdecydowaliśmy się na ustawienie piątką i trzema pomocnikami, licząc na to, że trochę zagęścimy naszą linię obrony. Niestety pierwszy gol po rzucie rożnym, później sytuacja i już 0:2 dla Lecha. W drugiej połowie wróciliśmy do gry, ale sytuacja z trzecią bramką jest dla mnie niewytłumaczalna. Sposób, w jaki ją straciliśmy przy złapaniu kontaktu, to trudne do wytłumaczenie, tak jak zachowanie moich zawodników. Lech jest klasową drużyną, walczyliśmy do końca, ale nie udało się.

Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Stadion Zagłębia 05-12-2021, 17:30