mkszaglebie.pl

Włoski dziennikarz specjalizujący w transferach - Gianluca Di Marzio - potwierdził nasze doniesienia o pozyskaniu Samuela Mraza oraz zdradził szczegóły dotyczące warunków transakcji.

Znany na całym świecie dziennikarz Gianluca Di Marzio napisał, że nasz klub pozyska Samuela Mraza na zasadzie rocznego wypożyczenia, a do podpisania umowy dojdzie najprawdopodobniej w środę 12 sierpnia. 

"Miedziowi" mają zagwarantować sobie możliwość wykupu Słowaka za 1 000 000 euro + bonusy oraz będą opłacać mu całość pensji na czas wypożyczenia. 

>>Czytaj także: Samuel Mráz może zostać wypożyczony do Zagłębia Lubin<<

 

 

 

źródło: Własne, Gianluca Di Marzio

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)12.08.2020 12:12
Napastnik za 1 mln powinien dawać gwarancję min 12-15 bramek na sezon zobaczymy jak będzie wyglądał u nas. Oby nie popadł w minimalizm :) jak co niektórzy trafiając do nas :)
12.08.2020 12:06
Za takie pieniądze i większe to my chcemy sprzedawać graczy a nie kupować. Nikt go nie wykupi, chyba że na wypożyczeniu zagra jak nikt i trafi się za niego oferta za więcej niż 3 bańki, wówczas wykupimy, żeby sprzedać.
12.08.2020 10:59
Lepiej wypożyczyć i potem zdecydować co dalej niż dac kontrakt na 3 lata i zeslac do rezerw (Rok).
12.08.2020 09:20
Ta opcja wykupu Mraza to tak jakby jej nie było jeżeli kwota jest prawdziwa 1 mln € +bonusy. Mraz, który wg transfermarkt trafił do Empoli 2 lata temu za 1,5 mln €, szału nie zrobił i taka klauzula. Do tego jak zakończy się wypożyczenie, to zostanie mu rok kontraktu. Delikatnie mówiąc warunki ew. transferu to jednak korzystniejsze dla Włochów, tym bardziej jak do tego doda się, że kontrakt na wypożyczeniu w całości pokrywa ZL. Mraz aktualnie wyceniany przez transfermarkt jest na 400 tys €.