Informujemy, że prowadzimy nabór do redakcji mkszaglebie.pl. Jeśli masz ukończone 16 lat, interesujesz się Zagłębiem Lubin, chciałbyś trochę popisać i masz odrobinę wolnego czasu, nasza redakcja będzie dla Ciebie fantastycznym miejscem!

Tym razem poszukujemy kibiców, którzy na mkszaglebie.pl byliby odpowiedzialni za wiadomości z życia codziennego klubu, a także zapowiedzi i relacje z meczów pierwszego zespołu oraz drużyn młodzieżowych.

Podstawowe wymagania:

- znajomość ortografii i gramatyki języka polskiego
- minimum 16 lat
- trochę wolnego czasu
- zapał do pracy!
- miłość do ZAGŁĘBIA LUBIN!

Co możemy zaoferować?

- zdobycie doświadczenia przy redagowaniu treści w serwisie informacyjnym
- możliwość poznania wielu ciekawych osób ze środowiska polskiej piłki nożnej (piłkarze, trenerzy, prezesi, agenci itd.)
- legitymację prasową, dzięki której można ubiegać się o akredytacje na różne wydarzenia, w tym mecze pierwszego zespołu Zagłębia Lubin
- pisanie dla bardzo szerokiej rzeszy odbiorców (ponad 20 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie)

Jeśli w jakiś inny sposób chciałbyś nam pomóc (np.: social media, statystyki, grafika) również czekamy na Twoje zgłoszenie!

Ważna informacja: W naszym serwisie działamy non-profit. Każda złotówka uzyskana z reklam przeznaczana jest na pokrycie podstawowych kosztów (serwer, domeny, obsługa techniczna, dojazdy na mecze i inne pierdoły).

Więcej informacji można uzyskać  pisząc do nas na adres: redakcja@mkszaglebie.pl.