W wywiadzie dla oficjalnej strony Zagłębia Lubin serbski pomocnik Dejan Dražić opowiedział o wrażeniach związanych z kilkumiesięcznym pobytem w klubie. Wypożyczony ze Slovana Bratysława piłkarz wypowiedział się także na temat swojej przyszłości.

reklama

- Jeśli chodzi o mnie, jest możliwe pozostanie w Zagłębiu. Należy jednak pamiętać, że jeszcze przez dwa lata obowiązuje mnie umowa ze Slovanem. Wiadomo, obecna sytuacja jest trudna dla każdego. Inna, na którą nie można się było przygotować - powiedział Dejan dla zaglebie.com.

- Slovan miał plan przebudowy na kolejny sezon, który zakładał, że latem sprzedaje dwóch, trzech zawodników z obecnej kadry, tworząc tym samym miejsce dla mnie. Miałem wrócić i z miejsca być do dyspozycji trenera. Patrząc na to, co się dzieje teraz, może być inaczej. Będzie ciężko sprzedać tych graczy i nie będę zdziwiony, jeśli zostaną w kadrze - dodał pomocnik.

- Dlatego nie mogę wykluczyć, że zostanę w Lubinie na kolejny rok. Niemniej, na dzień dzisiejszy najważniejsze jest dograć sezon do końca, zdobyć z Zagłębiem jak najwięcej punktów i zakończyć rozgrywki na jak najwyższym miejscu w tabeli. W międzyczasie na pewno będziemy prowadzić z klubem rozmowy - zakończył serbski piłkarz.

Cały wywiad można przeczytać tutaj.

źródło: zaglebie.com