Dziś o godzinie 13:00 na Stadionie Zagłębia rezerwy naszego klubu podejmą drugi zespół Śląska Wrocław.

Zagłębie II Lubin sezon rozpoczęło od dość nieoczekiwanego zwycięstwa nad Pogonią Siedlce. Druga drużyna wzmocniona solidnie zawodnikami z pierwszego zespołu - choć nie bez problemów - zwyciężyła nad wspomnianym zespołem z Siedlec 1:0, a jedynego gola zdobył wówczas Cheikhou Dieng.

Gorzej jednak było tydzień później, bo lubinianie ulegli Stomilowi Olsztyn aż 2:6. W pierwszej połowie tego starcia nasi młodzi zawodnicy zagrali bardzo dobrze, prowadzili również po golu Dienga, ale rywale szybko zdołali wyrównać. Później po rzutach karnych i kolejnych golach "Miedziowi" się nie podnieśli i było ich stać jedynie na gola Bartłomieja Kłudki. Inna sprawa, że sędzia Filip Kaliszewski z Gdańska w tym starciu podejmował irracjonalne decyzje - także związne z rzutami karnymi.

Śląsk II Wrocław przystępuje do małych derbów po remisie 3:3 z Radunią Stężyca oraz porażce 0:2 z Kotwicą Kołobrzeg.

Mecz rozpocznie się punktualnie o 13:00 wraz z gwizdkiem sędziego Alberta Różyckiego. Spotkanie będzie transmitowane na żywo w WPPilot, a dla osób chcących zobaczyć mecz na żywo, klub udostępnił za darmo sektor A2.