W swoim ostatnim domowym meczu sezonu 2025/2026 Zagłębie Lubin przegrało 0:1 z Pogonią Szczecin. Jedynego gola zdobył w 79. minucie Hussein Ali. „Miedziowi” po raz kolejny zaprezentowali się bardzo słabo i trudno dziś znaleźć argumenty, by uznać, że stylem gry zasługują na walkę o europejskie puchary.

Leszek Ojrzyński zdecydował się na kilka zmian w wyjściowym składzie. W środku defensywy ponownie wystąpił Filip Kocaba, a w linii pomocy obok Damiana Dąbrowskiego i Jakuba Kolana pojawił się Sebastian Kowalczyk.

Spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla gospodarzy. Już w 6. minucie Jakub Kolan ucierpiał po zderzeniu głowami z Janem Biegańskim. Pomocnik Zagłębia zalał się krwią i nie był w stanie kontynuować gry. W jego miejsce pojawił się Adam Radwański.

W 20. minucie z dystansu próbował Paul Mukairu, ale Jasmin Burić nie musiał interweniować. Chwilę później odpowiedział Marcel Reguła, jednak jego strzał minął bramkę Pogoni. W 33. minucie po rzucie rożnym głową uderzał Damian Michalski, lecz również niecelnie. Cztery minuty później groźnie zrobiło się po akcji Josipa Ćorluki, który mocno uderzył lewą nogą, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

Do przerwy kibice oglądali bardzo przeciętne widowisko. Bez większego tempa, jakości i bez wyraźnej przewagi którejkolwiek ze stron.

W przerwie trener Zagłębia szybko zareagował. Na boisku pojawili się Levente Szabó i Tomasz Makowski, którzy zastąpili Michalisa Kosidisa oraz Sebastiana Kowalczyka. Obraz gry jednak praktycznie się nie zmienił. Nadal brakowało konkretów, a mecz momentami był zwyczajnie ciężki do oglądania.

W 55. minucie niecelnie z dystansu uderzył Koutris. Chwilę później po strzale Natana Ławy piłka odbiła się od jednego z obrońców Zagłębia i trafiła w boczną siatkę. W 74. minucie przebudził się Marcel Reguła. Skrzydłowy przedarł się przez defensywę Pogoni i oddał mocny strzał, ale Valentin Cojocaru pewnie złapał piłkę.

Decydujący moment nadszedł w 79. minucie. Pogoń od kilku chwil zamykała gospodarzy pod własnym polem karnym i w końcu dopięła swego. Po dośrodkowaniu i strzale głową Ulvestada dobrze interweniował jeszcze Jasmin Burić, jednak przy dobitce Husseina Alego był już bez szans.

W końcówce szczecinianie mogli podwyższyć prowadzenie. Dwukrotnie sam na sam z Buriciem znalazł się Leo Borges, ale bramkarz Zagłębia uratował swój zespół przed wyższą porażką.

Ostatecznie lubinianie przegrali zasłużenie 0:1 i po raz kolejny w tym sezonie pokazali futbol, który trudno oglądać bez frustracji. Minimalne posiadanie piłki, brak pomysłu na rozegranie, ogrom niedokładności i praktycznie zerowa kreatywność sprawiają, że mimo relatywnie wysokiego miejsca w tabeli trudno patrzeć z optymizmem na przyszły sezon. Tym bardziej że wiele punktów zdobytych w obecnych rozgrywkach było efektem dużej dawki szczęścia, a nie jakości gry. Jeszcze kilka tygodni temu można było wierzyć, że sztab wyciągnie wnioski z kolejnych słabych występów. Tymczasem z meczu na mecz „Miedziowi” wyglądają piłkarsko coraz gorzej.

33. kolejka PKO BP Ekstraklasy

15 maja 2026 r., godz. 18:00 | KGHM Zagłębie Arena, Lubin

Zagłębie Lubin 0:1 Pogoń Szczecin

bramka: Hussein Ali 79

Zagłębie Lubin

1. Jasmin Burić - 13. Mateusz Grzybek (85, 88. Mihael Mlinarić), 39. Filip Kocaba, 25. Michał Nalepa, 4. Damian Michalski, 16. Josip Ćorluka - 44. Marcel Reguła, 26. Jakub Kolan (11, 18. Adam Radwański; 77, 19. Jakub Sypek), 8. Damian Dąbrowski, 7. Sebastian Kowalczyk (46, 6. Tomasz Makowski) - 9. Michális Kossídis (46, 17. Levente Szabó).

Pogoń Szczecin

77. Valentin Cojocaru - 28. Linus Wahlqvist (74, 15. Hussein Ali), 13. Dimítris Keramítsis, 41. Attila Szalai, 32. Leonárdo Koútris (83, 4. Léo Borges) - 25. Mads Agger (87, 23. Benjamin Mendy), 8. Fredrik Ulvestad, 6. Jan Biegański, 18. Paul Mukairu (74, 11. Kamil Grosicki) - 10. Filip Čuić, 47. Natan Ława (87, 22. Danijel Lončar).

żółte kartki: Szabó - Szalai, Ali, Cojocaru.
sędziował: Paweł Malec (Łódź).
widzów: 8112.

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

KGHM Zagłębie Arena 15-05-2026, 18:00
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 33. kolejka

0:1
(0:1)
źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (50)


18.05.26 22:25
Frajerstwo oddało punkty Arce a ta spadła !!! Tak robi tylko żałosny klubik !!!!

processing comment 4 0
18.05.26 20:48
guest profile picture
Przegrali ,bo nie chcieli grać w pucharach po co dodatkowe bieganie krótszy urlop niestety tak to wygląda 

processing comment 3 0
18.05.26 00:06
guest profile picture
Obiektywny (Gość)
Jeśli w ostatniej kolejce Legia Nas przegoni to będzie to wielopoziomowa kompromitacja całego klubu, zarządu, trenera, sztabu i piłkarzy

processing comment 3 0
17.05.26 21:31
guest profile picture
Domek jak o co chodzi? Nasz klub nie istnieje, żeby walczyć o mistrzostwo i o puchary. Nie ma dawać radości kibicom i przyciągać ich na stadion. Nasz klub jest po to, żeby kilkanaście albo może kilkadziesiąt osób miało dobrze płatne posady. Bez kwalifikacji i jakichkolwiek umiejętności ale za to partyjnych. Osoby, które na wolnym rynku nie miałyby prawa prowadzić kiosku z pietruszką u nas piastują najwyższe stanowiska. Piłkarze i sztab się do tego dostosowują i mamy to, co mamy. Zero ambicji i chęci walki. Przypadek i prowizorka na każdym kroku. Nie ma 900tys. euro na Roche? Kupimy za 800tys. dwóch ogórków. Można zrobić najlepszy wynik od kilkunastu lat? Odpuścimy Arce i Termalice. Jest jeszcze okazja i trzeba wygrać z Pogonią? Proszę bardzo. Wychodzimy w niskiej obronie i mamy 30% posiadania piłki. Trener bredzi coś o niebyciu sobą i czekaniu na Pogoń na własnej połowie. No masakra. Za każde miejsce wyżej w tabeli jest ponad 300tys. zł. Czyli za 3 byłoby 1,2mln zł więcej, niż za 7, które na koniec zajmiemy. Czyli jakiś dobry transfer można by za to zrobić. Ale u nas to nie jest ważne. KGHM da albo nie da. Bez różnicy. Posada się liczy. A puchary? Przecież to tylko problem, bo trzeba będzie się już w lipcu tłumaczyć z porażki z amatorami z Łotwy albo Wysp Owczych. Prezes dalej niech bredzi o akademii, graniu młodzieżą i trudnościach finansowych. kasa za transfery wychodzące się rozpłynęła we mgle. Przecież Górnik, Jaga czy Gieksa srają pieniędzmi... Im zależy na wysokim miejscu i walce o puchary. A i jeszcze na koniec nas Legia wyprzedzi w tabeli, chociaż cały sezon ch... grała...

processing comment 6 0
17.05.26 18:18
guest profile picture
Jesli ustalanie skladu zaczyna sie od takich zawodnikow jak Damian Dabrowski to nawet nie zamierzam ogladac takiego kabaretu. Za dlugo mielone bylo gowno z Hanzelami, Rakowskimi i innymi Boneckimi zeby dalej isc w taka beznadzieje. Fajnie jest pojechac na mecz, spotkac sie z kumplami ale plecami do murawy.. Szanowalem Leszka Ojrzynskiego, ale przestalem gdy trzeba bylo polazac jaja i zaczac w koncu cos grac a on ukladal nas ultra defensywnie, czemu wyraz daje Regula praktycznie w kazdym meczu. Wystarczylo wylozyc pieniadze na Roche, sprowadzic pilkarzy ofensywnych w jakiejs sensownej formie (Mlinaric - widmo, Kowalczyk - zero pozytku, Szabo - poziom 1 ligi) i nie grac hamulcami pokroju Dabrowskiego czy Dziewiatowskiego, bo taki sezon smieszny ze latwo bylo o puchary powalczyc. Ale to trzeba miec glowe na karku i normalny zarzad a nie partaczy. Za duzo wymagamy. My sie mamy zadowalac utrzymaniem co sezon i morda w kubel. Ja juz sram na taka atrakcje, zmeczylo mnie to.

processing comment 6 0
17.05.26 09:20
guest profile picture
Ale  przecież  ofensywni  gracze  siędzą  na  ławce  u  Ojrzyńskiego  tak  było  też  ze  Szmytem  Wdowiekiem  i  resztą  która  wchodziła  wiekszośc  czasu  z  ławki. Ten  gośc  gra  w  ofensywie obrońcami   i  defensywnymi  pomocnikami   dlatego  takie  mamy  tragiczne  posiadanie  piłki  w  meczach  u  siębie  i  nie  ma  co  oglądać  bo  to  jest  prawda  nie  ma  niczego  tylko  frustacja  z  poziomu  gry... Jeszcze  zabraknie  Reguły  i  nie  bedzie  komu  grać  z  przodu  bo  to  jedyny  chłopak  co  napędza  grę. A  przecież  Ojrzynski  pod  wszystkim  się  podpisuje  a  jak  mu  nie  pasuje  to  niech  odejdzie. W  najważniejszym  okresie  po  praktycznie  zapewnieniu  sobie  utrzymania  na  29 punktów  zdobył  tylko  7  jak  takie  było  zarządzenie  z  góry  i  Jeza to  mogli  mieć  to  w  dupie  i  grać  o  swoje  marzenia  i  kibiców  i  niczym  się  nie  przejmować, Ale  Ojrzyński  udowodnił  swoją  moc  właśnie  w  meczu  bez presji  z  Pogonią  to  jest  destrukcyjna  archaiczna  myśl  szkoleniowa. Dzisiaj  klub  jest  do  zarabiania  pieniędzy  dla  ludzi  pokroju  Jeża  Ulatowskiego  Dąbrowskiego  całej  rady  kolesiostwa  a  jakiś  sukces  to  jest  im  nie  potrzebny  i  kibice  nie  potrzebni  ot  cała  prawda  nie  było  widać  zjednoczenia  w  celu  ambicji . Z  takim  podejściem  transferami  zarządzaniem  w  przyszłym  sezonie  karma  wróci  i  bedzie  nieunikniony  spadek. Brawo  Jeż  za  tak  spierniczony  sezon  a  mogło  być  naprawdę  dobrze  mógłby być  sukces  jak  byście  chcieli  ale  po  co  wam... kasa  najważniejsza  ale  dla  was.

processing comment 4 0
17.05.26 07:38
Nie wiem o co chodzi w naszym klubie. Normalnie to zwykle o wygrywanie, osiąganie sukcesów, a u nas? Może ktoś napisać jeśli ma wiedzę? Bo wszystko na odwrót jest. Młodzi,zdolni za psie pieniądze odchodzą do innych klubów, oprócz Białka, gdzie niezłą kasę wzięliśmy, a reszta? Jak była szansa na coś więcej? I trzeba było wyłożyć bańkę Euro na Rochę? To zabrakło ambicji i motywacji. Tzn, że praca dla klubu,a co za tym idzie dla kibiców i regionu nie jest niczym szczególnym dla zasiadających za sterami naszego klubu łudzi. Ot. Zwykła, niezłe płatna robota 

processing comment 20 0
17.05.26 06:48
guest profile picture
Mistrzowi świata w niskiej obronie, już dziękujemy.RN, Dyr sportowy i Jeż -prosimy wy........ć

processing comment 0 0
16.05.26 17:10
guest profile picture
Oldboy (Gość)
Powtórzę że 80% zawodników do natychmiastowego zwolnienia razem z trenerem

processing comment 25 5
16.05.26 15:08
guest profile picture
Tak na chłodno. Od 3 lat nie chodzę na mecze-od przejęcia władzy w klubie -Jeż(P.O) dlaczego,bo ten dyletant i zarząd doprowadzili do tej sytuacji..... Piszecie,że L.O. nie gra do przodu.....czemu??? Jakich zawodników ma kreatywnych...
1.Reguła
2.Sypek
3.Kowalczyk(bez formy po MLS)
4.Diaz(sprawy kontraktowe-nie gra)
5.NIKT więcej
6.Milnarić(przyszedł w ostatniej chwili razem z Szabo)
7.Popielec(kontuzja)
 
Jeż oddad(sprzedał):
1.Mróz za darmo-do Polonii W-wa
2.Wdowiak-300 tys euro-GKS
3.Szmyt -700 j.w-Jaga
4.Rocha-odszedł bo tak chciał Jeż(twirdził,że nie ma kasy na wykup -kasa się znalazła na Milnarica i Szabo),L.O. ich nie chciał....
Oczywiście z Jaga dostaniemy bęcki,bo oni też są w potrzebie.....
Kim ma grać do ,,przodu" L.O.???
Po sezonie audyt .....złożenie sprawy do sądu o niegospodarność wobec zarządu,Jeża i Ulatowskiego(ONI za to odpowiadają).....można krytykować L.O.,ale on uratował nam ekstraklasę rok temu,a teraz chyba będzie to najlepsze miejsce od Sevali
W podstawowym składzie gra 4 -5młodych(Reguła,Kocaba,Orlikowski,Dziewiatowski,Kolan).....mało...który klub ma lepsze statystyki....Lech?..... żaden. Ilu polaków w ,,11''-tylko GKS może sie z nami równać.
P.S. Trzeba zmienić kontrakty-np. tak jak w Slavii Praga((np.napastnik Chory)- np. 40tys podstawa,a reszta to co podniosą z ,,boiska'' oraz ile strzeliłeś bramek,masz asyst,czystych kont-0 bramek,ile masz podań otwierających,ile dostałeś kartek etc.
 
Jeżu tak na marginesie...ilu mamy skautów zatrudninych.....jak zdrowie bramkarza-D. Chładun.....brak informacji(marketingowo też KATASTROFA)....to jest obraz tego amatora!!!!
 

processing comment 16 11
16.05.26 12:54
guest profile picture
Osiem tysiecy kibocow przyszlo podziekowac druzynie a wladze klubu,pilkarze napluli nam wszyskim w twarz.Koncowka ligi pokazala co jest celem tej bandy minimalizm i darmowe kasa dla siebie,a do pilkarzy zeby przejzeli sie z rana w lustrze i zapytali siebie czy tak wyglada ambitny  sportowiec.

processing comment 20 1
16.05.26 11:14
    Dobrze że to już się skończyło, a przepraszam czeka nas jeszcze żenada z Jagą. Przed meczem było już wiadomo jak zagramy, tylko że Pogoń odrobiła pracę domową. Zwyczajnie nas zamknęli i szukali luki po obwodzie. Do lewej, do prawej i wrzutka. Wszystko na bezpiecznie z zabezpieczeniem tyłów. Za to nasza gra do przodu wyglądała tak archaicznie jak przez cały sezon. Farta nie było że stałego fragmentu, nie udawało się odzyskać piłki w fazach przejściowych bo Pogoń fajnie operowała piłką w środku. Zwyczajnie Pogoń wypunktowała nas na chłodno i kultura gry była jak przepaść. Grillujecie trochę piłkarzy, a ja bym jednak trochę zbastował.Oczywiście forma czy też umiejętności Dąbrowskiego czy Kowalczyka to jest dramat, ale zawodnicy są wrzuceni do pewnego schematu i to jest robota trenera. To zasługa trenera że tak gramy i jego zasługa że zawodnicy wyglądają tak jak wyglądają. Bo tak naprawdę jak nie wypełniasz schematów i założeń taktycznych trenera to nie grasz. Teraz dochodzimy do sedna sprawy. Czy piłka nożna jest dla kibiców czy dla działaczy by sobie po meczu sprawdzili wynik i miejsce w tabeli. Jest też inna sprawa. Trener Ojrzyński zarabia na chleb poprzez wypełnianie celów postawionych i to mu się udaje. Można czuć sympatię do trenera że po długim okresie potrafi nadal zdobywać punkty, ale jako kibic nie godzę się na styl w jakim to jest robione. Tak na serio po co się płaci 50 zł za bilet. Po to by oglądnąć ciekawe widowisko. Może by tak dawać te 50 zł i nie chodzić na mecze. Sprawdzimy sobie po meczu wynik. Klub skasuje kasę od kibiców których nie będzie. Zawodnicy nie będą czuli presji kibiców. Normalnie szafa gra. Przecież to za dużo by kibic wymagał na własnym stadionie atrakcyjnej ofensywnej piłki. Zastanawia Mnie też zachowanie naszego młyna czy też ultrasów kibiców Zagłębia. Czy tam wszyscy to normalne dzbany i nie mają pojęcia o piłce nożnej. Byle tylko pokrzyczeć i być dumnym z barw klubowych. Z drugiej strony ktoś może powiedzieć że gdyby nie Ojrzyński to byśmy wylądowali w 1 lidze. Szczerze to by Mnie nie wzruszyło i jakbym wiedział że mam oglądać taką żenadę to bym na prawdę zaryzykował z trenerem troszkę bardziej ofensywnym. Następny sezon i wiem że to jest przykre, ale życzę by trenera Ojrzyńskiego szybko wywalili. Na taką żenadę nie można już patrzeć. Co do samego meczu to taktyka i kultura gry była ogromna na korzyść Pogoni. Nie dość że taktyka Leszka nas mocno ogranicza, to dzięki działaczą mamy kompletną pustkę z graczami ofensywnymi. Dodatkowo otoczka wokół klubu jest tak niejasna że nie wiadomo o co chodzi z tym klubem. Dodatkowo sponsor tytularny KGHM to zaczyna wyglądać jak jakieś nieporozumienie. Firma która zawsze generuje bardzo duże zyski dziaduje na klubie tytularnym. Dodatkowo cała ta otoczka z ludźmi z przypadku i odgórnym zarządzaniu. Struktura klub jak i jego gra wygląda tak kuriozalnie względem naszej ekstraklasy że aż nie chce się tego komentować. Miałem coś napisać o meczu, ale naprawdę trudno coś napisać pozytywnego o meczu. Sama walka i poświęcenie nie wystarczą gdzie schematy i taktyka gry mocno ograniczają zespół. Dodatkowo kompletny brak kreatywności poza Regułą u naszych zawodników. Kompletnie nie potrafią grać bez piłki i nie szukają wolnych pozycji. Kowalczyk wygląda jak junior który biega bez mapy. Gramy zazwyczaj na 3 def. pomocników których żaden nie potrafi minąć przeciwnika. Gramy tylko praktycznie Regułą w ataku, który robi i za skrzydłowego i za 10. Reszta stoi z tyłu i to tak z tyłu że nie ma szans na strzały z dystansu. Trzymanie już Dąbrowskiego na boisku to już kryminał. Chłop nic nie daje do przodu, a z tyłu to stójkowy. Obawiam się że nowy sezon to będzie sztos. Wydaje się że gorzej piłkarsko już nie może być, ale zawsze można przebić dno. Na koniec moja deklaracja jako kibica Zagłębia od 1979 roku. Do czasu aż nie skończy się ta żenada nie chodzę na mecze.

processing comment 20 0
16.05.26 11:05
Autobus zaparkowany w polu karnym tym razem się nie sprawdził 

processing comment 15 0
16.05.26 08:45
guest profile picture
SpoconyJanek (Gość)
Do zarządu!!! Podajcie mi jeden powtarzam JEDEN argument żebym kupił karnet na kolejną rundę!!!??? Bo ja słyszałem głośne j....e kamienia który spadł ze nie musimy grać w pucharach!!!! Zarząd piłkarzyki i cala banda klubowa jesteście nic nie warci bez ambicji i honoru!!! Szkoda tylko NAS kibiców.

processing comment 23 1
16.05.26 08:42
guest profile picture
Emeryt (Gość)
Oglądam statystykę meczu i kto najwięcej przebieg z naszej drużyny, oczywiście Dąbrowski. Często się to zdarza. Tylko on biega bezproduktywnie. Parę metrów do przodu, parę do tyłu. Tak sobie biega, jak ma piłkę to podaje do tyłu lub poprzek boiska. Rzadko się zdarza podanie do przodu,jak już to nie celnie. Nie widziałem aby kiedyś odebrał piłkę przeciwnikowi. Przy bramce stał daleko od strzelca.O Kowalczyku to nie chce mi się pisać, sądzi że jest wielka gwiazda. Ich czas już minął bez powrotnie.

processing comment 20 1
16.05.26 00:04
Z całym szacunkiem dla piłkarzy trenera i wszystkich w klubie , wy nie chcecie pucharów taka jest rzeczywistość,bo będzie trzeba wydać dodatkową kasę tak niestety ten mecz wygląd nie wygrajmy,a jak przegramy to nawet lepiej zawsze się wytłumaczenie znajdzie.W przyszłym sezonie z taką grą spadek i koniec klubu jak Bełchatów i kilka innych klubów górniczych zróbcie zdjęcie tego komentarza bo tak będzie równia pochyła dziękuję i pozdrawiam wszystkich kibiców którzy zostali oszukani że można coś więcej w tym klubie 

processing comment 14 1
15.05.26 22:39
guest profile picture
Kruszek (Gość)
Mamy utrzymanie. Ostatni mecz u siebie w sezonie. Czyli bawimy się futbolem, ruszamy do przodu, dajemy z siebie wszystko. 
Brak słów. Posiadanie piłki dramat. Przy zwycięstwem marzymy o pucharach. Nie mogę tego zrozumieć. Antyfutbol. Nie chcę się wróżyć ale przy tym Trenerze z taką filozofią w przyszłym sezonie we wrześniu możemy szukać nowego managera. Wstyd miedziowi. 

processing comment 19 1
15.05.26 22:15
guest profile picture
Ten mecz mieliśmy zremisować  by nie daj boże wygrać i załapać sie na puchary,  dlatego z legia Arką  nieciesza  Cracovią zdobyliśmy 1 pkt ..ponoć większość naszych boiskowych artystów ma już dawno wykupione urlopy w ciepłych krajach .
***** ich wszystkich  !  tak samo jak ten cały zarząd  i kghm bez ambicji  ktory zatrudnił 2 piętra ludzi z Warszawki .
Cytując klasyka to tylko teatr dla gojów a my tracimy na to   .....stwo  czas 

processing comment 19 0
15.05.26 21:57
guest profile picture
Od momentu podpisania kontraktu przez trenera 9 meczy 7 punktów zdobytych 20 straconych. Bardzo słaby wynik trener powinien wylecieć.
Poszedłem na mecz i jak na piątek kibiców było ponad 8 tysięcy bardzo dobry wynik wierząc, że ostatni mecz domowy zawodnicy zagrają ambitnie właśnie dla kibiców a co było każdy widział. Bez ambicji zawodnicy, trener oraz zarząd. Oddzielny rozdział  to Mihael Mlinarić i Kowalczyk kto ich sprowadził oni nie nadają się do tego poziomu. Widać było któremu zespołowi chciało się grać i ten wygrał a  nasi myślami już na wakacjach.  Wielka szkoda niewykorzystanej szansy na zajęcie nawet miejsca na podium ale, żeby tak było to zawodnicy muszą tego chcieć.

processing comment 16 0
15.05.26 21:57
guest profile picture
Obiektywny (Gość)
Szedłem na mecz z nadzieję na fajny, otwarty mecz - utrzymanie już jest, można ugrać coś dla siebie i dla kibiców, dużo z Nas w to uwierzyło (ponad 8 tys) a co dostaliśmy - wielkie kupsko 
Już sie nawet nie łudzę że coś z tego będzie, chwila wyników ponad stan -  od meczu z Lechem zdobyliśmy 7 punktów na 27 możliwych - dostaliśmy w dupsko od mocarzy z samego dołu tabeliDośc już tego antyfutbolu, dość juz Leszkowego głupiego gadania, jechania na farcie - odstawiliśmy od składu wszystkich kreatywnych graczy - Leszek inny nie będzie - on inaczej nie umieCo sadzić o typie, który nie daje szans młodym (popatrzcie na statystyki Kruszelnickiego czy Laskowskiego) a woli w drużynie Wożniaka i Dąbrowskiego - to typ topornego rębajły i taka jest jego piłka, w tym samym miejscu bylismy za Seveli ale oglądało się to o niebo lepiej, chodziło się na mecze z radością - odejdzie Reguła, odejdzie Kocaba - i zostaniemy z samymi kołkami typu Szabo i Kosidis - jeszcze mu kontrakt dajcie na kolejne dwa lata razem z Dabrowskim i Wożniakiem
i jeszcze jedno na koniec - Mlinaric na wahadle - brawo Lechu, super pomysł - nikt poza tobą by na o nie wpadł

processing comment 13 1
15.05.26 21:55
guest profile picture
Javoxxx (Gość)
Nie rozumiem tych narzekań. Przecież wszystko odbyło się zgodnie z planem, dokładnie tak jak miało być. Pogoń się utrzymała, a Zagłębie się uratowało przed pucharami. Plan się powiódł, a wy psy wieszacie na trenerze, który plan, nakreślony przez pracodawcę, zrealizował. Naprawdę jesteście tak naiwni? I ślepi?
Termalica się broniła przed spadkiem - wygrała w Lubinie. Pogoń potrzebowała zwycięstwa do utrzymania - wygrała w Lubinie, a Zagłębie uniknęło grania w pucharach. Składa się, co?
Kiedyś takie cuda już przerabialiśmy. Kończyło się degradacją. Ale to było dawno. Dzisiaj mamy inne czasy i dziwne rzeczy już się nie dzieją i wszystko jest efektem sportowej rywalizacji. Całe szczęście.

processing comment 18 0
15.05.26 21:53
guest profile picture
A  gdzie  jest  imprezowy  kotek  czekam  na  twój  bezczelny  komentarz  krytykujący  tych  co  krytykują. Wynik  niestety  do  przewidzenia. Ojrzyński  odejdz  jak  najszybciej  bo  tak  szczerze  tego  nie  da  się  oglądać.  Od  dawnna  styl  jaki  preferujesz  w  Lubinie  to  jakieś  defensywne  science  fiction   to  jest  naprawdę  sztuka  tak  beznadziejnie  grać  w  piłkę.

processing comment 18 1
15.05.26 21:51
guest profile picture
to był zawsze klub dla piłkarzy z "ambicjami" ...w czerwcu Malediwy tego typu tematy

processing comment 12 0
15.05.26 21:49
Po zmianie zdjęcia mój komentarz mija się z celem więc warto by było usunąć tępe dzidy.

processing comment 6 0
15.05.26 21:48
Ten mecz to jedna wielka kompromitacja.
Gramy u siebie że słabą Pogonią i powinno nas interesować tylko zwycięstwo a mamy 30 % posiadania piłki ,65 % celnych podań i autobus na własnym polu karnym.
Mam już dość tłumaczenia trenera i jego bajek i narzekań.Zagłębie gra katastrofalnie,nie da się tego oglądać a Pan jeżeli Panu nie podoba się polityka transferowa Jeża I Ulatowskiego to nie podpisuje się kontraktu z nimi i nie płacze przed kamerami.
Woźniak,Dąbrowski a dzisiaj jeszcze doszedł Kowalczyk.
Zagłębie się kompromituje,stało się pośmiewiskiem a dzisiaj do winnych tej sytuacji Jeża,Ulatowski dołączył Ojrzyński. 
 

processing comment 16 2
15.05.26 21:48
guest profile picture
Piter74 (Gość)
Punuchary ? Z taką grą to oni by odpadli w rundzie wstępnej pucharu osiedla

processing comment 10 0
15.05.26 21:43
guest profile picture
Statysta (Gość)
Tak mialo byc. Kontrakty obowiazuja, kasa na czas splywa. Treningi lajtowe....po co sie pchac w Puchary ?!. 
Pilkarzyki rozegrali to perfekcyjnie dymajac Jezyka i kibicow bez mydla. 
Swoja droga ciekawe co zrobi glowny sternik, bo gdy bylismy liderem to gadal w gazetach ze nie wyobraza sobie aby Zaglebie nie awansowalo do pucharow 😃😃

processing comment 13 0
15.05.26 21:11
guest profile picture
Marcel.... Nie zastanawiaj się ani sekundy nad zmianą klubu... Spieprzaj z tego bagna póki Cię inni chcą.....  Przodek .. zadziwiacie mnie...... Nie wytrzymalem drugi raz w tej rundzie i wyszedłem wcześniej, ale jak mniemam po koncowym gwizdku z trybunki poleciało zapewne srogie, złowieszcze..... Dziękujemy... Nieprawdaż? A fotka na tle kibiców była??? 

processing comment 18 1
15.05.26 21:08
To jakiś standard jest w łeb dostać przed własną publicznością ?

processing comment 19 0
15.05.26 21:00
guest profile picture
Dno. Przed wlasna publicznoscia na koniec sezonu nie potrafic wyjsc z wlasnej polowy - WTYD ! Te puchary to nie byla szansa. To nam grozilo. Oni sie bali osiagnac jakis sukces w tym sezonie. A najbardziej trener tym zalosnym antyfutbolem. Dziekuje Leszku za kilka niepodziewanych wynikow, ale nie moge juz wiecej patrzec na to ustawienie, na te wybory i na ten brak gry. Dosc. Byla szansa na wynik ponad stan, na danke kibicom chociaz jesnego dwumeczu z kims z zagranicy i oczywiscie bedzie frajerskie nic. Zaraz ucieknie Regula, partacze z klubu nasciagaja wiecej szrotu do grania z Dabrowskim i znowu bedzie mozna spokojnie walczyc o utrzymanie. Rzygac sie chce.

processing comment 17 1
15.05.26 20:59
Super zdjęcie zdziwionego zawodnika - a co to to okrągłe coś :)

processing comment 8 0
15.05.26 20:32
guest profile picture
PytanieZaczepne (Gość)
Tym razem zapytam kulturalnie Wy wierzycie w Projekt Ojrzynski ? 
 
Jak gosc majac zdobyc 3 punkty wybiega i tak defensywnie ? 
 
Ten trener sie osmiesza on bedzie gadal ze kontuzje i co z tego jak jest opcja bez ryzyka remis porazka to srodek tabeli wygrana to walka o puchary i gosciu wychodzi defensywnie 
 
No ja mam w [wycięte] takiego trenera niech idzie zabezpieczac tyly gdzie indziej no z czym do ludzi przeciez on sie osmiesza 

Komentarz został ocenzurowany przez admina
processing comment 15 3
15.05.26 20:26
Zajebiście na koniec zagrali. Zero jakiejkolwiek agresji (tej pozytywnej oczywiście), za wolno, niecelne podania, brak odwagi przy kontrach (a można było że dwa razy fajnie pograć).
Pogoń sobie klepała , klepała no i wklepała...
Oby następny sezon dał więcej radości nam wszystkim.
 

processing comment 14 2
15.05.26 20:26
guest profile picture
Oldboy (Gość)
Jedenastu obrońców za Ojrzynskiego już mamy, teraz trzech kreatywnych do środka pola dobrego napastnika i gramy o mistrza, tylko czy PZPN się zgodzi abyśmy grali piętnastoma przeciw jedenastu? wątpię 

processing comment 17 0
15.05.26 20:26
guest profile picture
Jak już pisałem po co nam puchary?. Po pierwsze z kim grać te puchary Zagrac dwa mecze i się skompromitować Po drugie panowie piłkarzyki nie mieli by dłuższych urlopów Po trzecie To widać po podejściu i zaangażowaniu. Utrzymanie jest kasa się zgadza.A kibice jak zawsze robieni są  uja.

processing comment 18 0
15.05.26 20:24
guest profile picture
Jeszcze można to wszystko naprawić!!!Prezes-Dyrektor-Trener do zwolnienia w trybie natychmiastowym.Zrobiliście z klubu Pośmiewisko mimo najlepszego wyniku od lat.Brawo za wspaniałe utrzymanie piłki na poziomie 30% bo po przerwie było 21% i to u siebie mając szansę na Puchary.To po co jest zaczynać nowy sezon jak wy macie Walkę o najwyższe cele-Kibicòw i Ambicje głęboko w D...E

processing comment 17 1
15.05.26 20:23
guest profile picture
Banda nieudaczników, [wycięte] ,[wycięte] i kompletny brak zaangażowania oraz umiejętności. Nie dało się tego oglądać. Tym meczem poprostu udowodnili że im nie zależy 

Komentarz został ocenzurowany przez admina
processing comment 20 1
15.05.26 20:15
guest profile picture
Będę powtarzał w kółko . Za szybko ten Kontrakt z trenerem ... stanowczo za szybko. Ale jak zawsze tu uwszystko postawione na głowie 

processing comment 20 1
15.05.26 20:08
Ciezko być kibicem Zaglebia.  Co to mialo być? Przy niewielkim nakladzie siły można by zrobić coś fajnego, ale po xuj... jezu mam nadzieję,  ze duma cie leszczu rozpiera... 

processing comment 22 0
15.05.26 20:05
Pamiętajcie z patałacha nie będzie Wałacha a i trener tylko pociągowy !!!!

processing comment 11 0
15.05.26 20:03
guest profile picture
Oldboy (Gość)
80% zawodników razem z trenerem do wy-[wycięte], radzę zrobić jak najszybciej to co zrobiono za trenera Topolskiego, ogłosić casting dla zawodników grających min do II ligi, wybrać najzdolniejszych i z nimi pracować, jedyne rozwiązanie bo na tych patrzeć nie można a nawet nie wolno, totalny antyfudbol

Komentarz został ocenzurowany przez admina
processing comment 12 2
15.05.26 19:59
guest profile picture
ZebataDefensywa (Gość)
Alejaooo 11 defensynych w swoim polu karnym Zaglebie Gol 
 
Wszyscy smieja sie z nas juz wyjasnic nadszedl czas   Ojrzynski to jest przychlast 
 
Nie trybi nic zbyt glupi by zatrybic ze porazka remis nic nie daje ma grac o zwyciestwo wystawia druzyne defensywnie
 
Wy checie takiego trenera ktory ma probl z logicznym mysleniem ktory jest zbyt glupi zeby wpasc na to zea zagrac ofensywnie w spotkaniu takim jak te ? 
 
 
Gosciu jest do yjebania z marszu

processing comment 16 2
15.05.26 19:53
guest profile picture
Ojrzynski (Gość)
Na [wycięte] wy tego cymbala trzymacie jak on ma problem z logicznym mysleniem ?
 
Wie ze porazka czy remis nic nie daje a i tak ustawia druzyne defensywnie 
 
To ty jezu odpowiedz nam na [wycięte] taka persona w klubie ktora jedyne co potrafi to murowac tyly i nawet jak sytuacja wymaga wrecz ofensywnwgo ustawienia ten leb gra defensywnie ????

Komentarz został ocenzurowany przez admina
processing comment 12 2
15.05.26 19:46
Gramy o puchar Prezesa Jeża i o puchar Rady Nadzorczej . 

processing comment 19 1
15.05.26 19:45
guest profile picture
Widać że chcą przegrać niestety 

processing comment 19 0
15.05.26 19:34
  Oczy bolą. Gramy w piłkę bez piłki.

processing comment 20 0
15.05.26 19:31
guest profile picture
ojrzynski (Gość)
Lechu  nie potrafi  ustawic ofensywnie zespolu dlatego jest do yjebania 
 
Gosc jak wie ze remis czy porazka to poprostu nic srodek tabelo a zwyciestwo to walka o puchary gosciu wystawia druzyny defensywnie .
 
Dlaczego ? 
a) jest debilem
b) inaczej nie potrafi  ma to w swoim dna ze jego dryzyny musza w 1 kolejnosci dbac o tyly kosztem przodu
 
Wiec mamy do czynienia z tlukiem ktory zadowolony po meczu ze zadbal o tyly wymeczy remis 
 
W spotkaniu gdzie remis nic nie daje i nic nie ryzykuje ma  wbic zwyciestwo ustawia druzyne defensywnie
 
Natomiast robi to bo jest skonczonym idiotom czy inaczej nie potrafi ma to w dna 
 
raczej opcja 2 co i tak obie opcje kwalifikuja tego trenera do wyjebanoa z miejsca
 
Na uj taki trener gdzie ma  zgrac o Wycieztwo a porazka  i tal nic nie nie koliduje wiec bez ryzyla z typ wystawia 1 napastnika defensywne ustawownie i 21% posiadania no co za cymbal bez szkoly

processing comment 13 4
15.05.26 19:25
guest profile picture
Piter74 (Gość)
Lubińska masakra piłki nożnej. Lepiej podziękować Ojrzynskiemu bo taki anty futbol prezentują jego drużyny ze to nie ma prawa funkcjonować na dłuższa metę. Nie potrafią wyjść z własnej połowy.

processing comment 15 2
15.05.26 19:06
guest profile picture
Czy można w końcu zesłać kowalczyka do rezerw na jego realny poziom? Nie dość, że piłkarsko kompletnie nic nie wnosi od samego początku to jeszcze intelektem nie grzeszy. Polecam zobaczyć jego reakcje na strzał Corluki, gdzie zdaje się, że miał pretensje do niego o to, że zamiast podać, to (słusznie) strzelał. Próba przyjęcia i podania takiej piłki to oczywisty przepis na stratę, ale nie dla pana piłkarza, on po fakcie jak już wszyscy zdążyli się rozbiegnąć postanowił pokazać ile to nie ma miejsca wokół siebie. No gość jest niemożliwy, wielki kr..a gwiazdor.

processing comment 13 0
15.05.26 18:33
guest profile picture
Oldboy (Gość)
Co oni wyprawiają! tak nie można grać w piłkę, na wyjazdach może to i daje efekty ale na własnym boisku to profanacja nożnej, może się obudzą a właściwie to muszą się obudzić bo wygląda jak by czekali na bramkę 

processing comment 17 0
Pokaż więcej
Wystąpił błąd