Otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie informacji, na temat której rozmawiało się coraz częściej w gronie kibiców Zagłębia Lubin w ostatnich dniach. Niestety, mecz pucharowy z rezerwami Śląska Wrocław odbędzie się bez kibiców gości. Poniżej krótka informacja ze strony naszego klubu.

"Zagłębie Lubin S.A. informuje, że mecz I rundy Fortuna Pucharu Polski, w którym KGHM Zagłębie Lubin zmierzy się na wyjeździe z II zespołem Śląska Wrocław, odbędzie się bez udziału kibiców gości.

Spotkanie, które zaplanowano na stadionie przy ulicy Oporowskiej, na wniosek policji odbędzie bez udziału zorganizowanej grupy kibiców KGHM Zagłębia Lubin. Taką informację otrzymaliśmy także z klubu z Wrocławia, w związku z naszym zapytaniem.

Mecz I rundy Fortuna Pucharu Polski odbędzie się 21 września (wtorek) o g. 20:00."

źródło: Własne, zaglebie.com