W sobotę o 17:30 rozpoczną się wszystkie mecze 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Dziś dowiemy się, na którym miejscu zakończymy rozgrywki, kto zdobędzie brązowy medal oraz będzie trzecim spadkowiczem. Zapraszamy do zapoznania się z planem transmisji.

Już od 16:00 i aż do 20:30 potrwa Multiliga+, czyli program poświęcony rozstrzygnięciom sezonu i ostatniej kolejce. Podczas spotkań operatorzy będą przenosić nas na mecze, w których będzie się działo coś ciekawego. Wszystkie spotkania rozpoczną się równo o 17:30. W całości w telewizji będzie transmitowanych w sumie pięć spotkań, a cztery kolejne będzie można obejrzeć wyłącznie w Canal+ online. Po raz drugi Canal+ Sport zdecydował się wyemitować mecz w formie niekodowanej na swoim kanale YouTube – będzie to pojedynek Widzewa z Koroną Kielce. Nasze spotkanie z Rakowem Częstochowa będzie dostępne na programie Canal+ Premium.

Plan transmisji 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy

• 17:30 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin, CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 4, CANAL+ 4K Ultra HD, CANAL+ online
    Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński
  • 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław, TVP Sport, tvpsport.pl, CANAL+ Sport 2, CANAL+ online