W poniedziałek po przerwie reprezentacyjnej do gry powróci Zagłębie Lubin. Tym razem naprzeciw „Miedziowych” stanie Radomiak Radom, czyli zespół, z którym w przeszłości rywalizowaliśmy zaledwie dwukrotnie.

Obydwa jedyne oficjalne potyczki lubinian z Radomiakiem miały miejsce w sezonie 1988/89. Wówczas, tak jak Radomiak, braliśmy udział w rozgrywkach ówczesnej II ligi gr. zachodniej. W obydwóch meczach komplet punktów zgarniało Zagłębie. W rundzie jesiennej „Miedziowi” pokonali zespół z województwa mazowieckiego 4:1, natomiast w rewanżu zwyciężyliśmy 3:1.

Bilans meczów Zagłębie - Radomiak

• Zwycięstwa Zagłębia: 2