W środowy wieczór Zagłębie II Lubin rozegra kolejny mecz ligowy. W 26. kolejce III ligi gr. III "Miedziowi" zmierzą się na wyjeździe z Odrą Wodzisław Śląski.

Do meczu 26. kolejki III ligi gr. III Zagłębie II Lubin przystępuje w fenomenalnej formie, bo po 19 meczach z rzędu bez porażki. "Miedziowi" zajmują 1. miejsce w lidze z 57 punktami na koncie, a ich bilans to 17 zwycięstw, 6 remisów i tylko 2 porażki. Lubinianie nie przegrali od września zeszłego roku.

Rywalem naszej drużyny będzie Odra Wodzisław Śląski. Zespół ten zajmuje 11. miejsce w tabeli, uzbierał 31 punktów i może pochwalić się bilansem 8 zwycięstw, 7 remisów i 10 porażek.

Ostatni mecz pomiędzy Zagłębiem II Lubin a Odrą Wodzisław Śląski odbył się 18 września 2021 roku. Wówczas w Lubinie pokonaliśmy Odrę aż 7:0, choć początek meczu był dość wyrównany. Pełną relację z tego starcia możecie przeczytać poniżej.

III liga: Deklasacja! | Raport: Zagłębie II Lubin 7:0 Odra Wodzisław Śląski

Transmisja z tego meczu dostępna na slaskie.tv - link poniżej. Transmisja płatna 12 zł.

Transmisja na żywo Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie II Lubin - Śląskie.TV