Nowoczesna oprawa graficzna, statystyki, komentarz a wszystko w jakości full HD. W nowym sezonie kibice szczypiorniaka będą mogli obejrzeć transmisje ze wszystkich meczów najwyższej klasy rozgrywkowej.

Dwa spotkania piłkarzy i jedno piłkarek ręcznych w każdej serii będą pokazywane na antenie TVP Sport, www.tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Wszystkie pozostałe, łącznie nawet 214 meczów, będzie można zobaczyć za pośrednictwem transmisji internetowych w Emocje.TV i zobacz.tv.

- By uzupełnić naszą ofertę transmisji z meczów, do TOP spotkań pokazywanych na antenie TVP Sport, szukaliśmy rozwiązania, które pozwoli kibicom na śledzenie wszystkich pozostałych meczów rozgrywek w ramach atrakcyjnego standardu i przy niewielkich dla nich kosztach. Jestem przekonany, że dostęp subskrypcyjny, gdzie w przeliczeniu średnia cena dostępu do jednego meczu to ok. 2-3 zł, jest niezwykle atrakcyjną propozycją. Mocno liczymy na duże zainteresowanie kibiców tym projektem – pozwoli ono nam go rozwijać, a w przypadku osiągnięcia nadwyżek finansowych, wspomagać finansowo kluby. - powiedział Piotr Należyty, wiceprezes ds. marketingu Superliga sp. z o.o.

Szczypiorniści w Emocje.TV

Blisko 130 meczów szczypiorniaka, 4-5 z każdej serii, będzie transmitowanych za pomocą platformy Emocje.TV. Miesięczny dostęp do wszystkich transmisji wyniesie jedyne 24 zł, a wszyscy którzy rozpoczną subskrypcję do końca września br., za dostęp w sezonie 2020/2021 będą płacić promocyjną cenę, jedyne 19,90 zł miesięcznie. Dostęp można wykupić klikając tutaj.

Wszystkie transmisje męskiej piłki ręcznej będą realizowane w jakości HD, z użyciem dwóch kamer, z powtórkami, oprawą graficzną oraz komentarzem. Odtwarzacz i technologia Emocje.TV posiada także funkcję timeshifting, dzięki której widz może w dowolnym momencie zatrzymać transmisję, przewinąć wstecz, aby raz jeszcze zobaczyć interesującą akcję, po czym wrócić do oglądania na żywo. Strona internetowa Emocje.TV, jest zoptymalizowana do działania na urządzeniach mobilnych oraz przez Chromecast. W około 10 minut po zakończeniu transmisji, zapis meczów będzie dostępny w bogatym archiwum VoD, w którym już teraz dostępne są także mecze Energa Basket Ligi. PGNiG Superliga to kolejne rozgrywki dostępne w Emocje.TV. Tym samym to także kolejna liga, której wszystkie mecze można oglądać na żywo – w telewizji oraz w Internecie.

Harmonogram transmisji I serii w Emocje.TV:

Sobota 5.09

17:30 Sandra SPA Pogoń Szczecin - Orlen Wisła Płock

18:30 Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Niedziela 6.09

15:00 MKS Zagłębie Lubin - Energa MKS Kalisz

17:00 Górnik Zabrze - SPR Stal Mielec

17:30 MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów

Kobieca piłka ręczna w zobacz.tv

Telewizji internetowa zobacz.tv będzie transmitowała z kolei nawet 84 mecze ligi żeńskiej w jakości full HD z użyciem do trzech kamer. Wszystkie mecze dostępne będą na www.zobacz.tv. Platforma jest zoptymalizowana do działania na urządzeniach mobilnych. Miesięczny dostęp do spotkań kosztować będzie jedyne 19,90 zł, a wszyscy którzy rozpoczną subskrypcję do końca września br., za dostęp w sezonie 2020/2021 będą płacić promocyjną cenę jedyne 15,90 zł miesięcznie. Dostęp można wykupić klikając tutaj.

Harmonogram transmisji I serii w zobacz.tv

Środa 9.09

19:30 KS Piotrcovia - MKS Zagłębie Lubin

Czwartek 10.09

17:30 EKS Start Elbląg - Młyny Stoisław Koszalin

19:00 KPR Gminy Kobierzyce – KPR Ruch Chorzów

___________

Superliga Sp. z o.o. jest spółką zarządzającą najwyższą klasą rozgrywkową piłki ręcznej w Polsce – PGNiG Superligą i PGNiG Superligą Kobiet, odpowiadającą za prowadzenie rozgrywek, sprzedaż praw medialnych i scentralizowanych praw marketingowych.

Media Mine Sp. z o.o., właściciel platformy Emocje.TV oraz marki transmisjelive, od 11 lat zajmuje się produkcją telewizyjną i streamingiem, realizując transmisje m.in. dla PZPN, TVP czy Eurosport. W ramach platformy Emocje.TV pokazuje mecze, które nie są transmitowane w TV. Produkcje realizowane są w innowacyjnej formule remote production (zdalnie), przez studio w Warszawie.

Zobacz.tv w przeciągu kilkunastu lat to zrealizowała setki transmisji wydarzeń sportowych, kulturalnych, muzycznych, naukowych. Wśród realizacji sportowych znalazły się rozgrywki przede wszystkim piłki ręcznej, ale też piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, rugby, futbolu amerykańskiego, zawody pływackie, lekkoatletyczne, itp. Działają na terenie całego kraju.

.

fot. zaglebie.lubin.pl