- Pierwsza połowa była bardzo udana, nie pamiętam tak dobrych 45 minut w naszym wykonaniu - mówił na konferencji prasowej po meczu z Zagłębiem Lubin trener Cracovii, Jacek Zieliński.

Jacek Zieliński (Cracovia)

- Bardzo cieszy to zwycięstwo, bo graliśmy dziś z dobrym zespołem, który miał wyśmienity początek sezonu. Pierwsza połowa była bardzo udana, nie pamiętam tak dobrych 45 minut w naszym wykonaniu. Szkoda, że do przerwy nie podwyższyliśmy wyniku, ponieważ mielibyśmy więcej spokoju. Po przerwie wraz z upływem czasu trochę brakowało przytrzymania piłki oraz mądrości. W końcówce na własne życzenie mieliśmy trochę horroru, ale zwycięzców się nie sądzi. Dopisujemy trzy punkty do swojego dorobku i z optymizmem patrzymy na kolejne mecze.

Cracovia - Zagłębie Lubin

Stadion przy ul. Kałuży 11-08-2023, 18:00