Pomeczowy komentarz szkoleniowca Lecha Poznań, Johna van den Broma, który ocenił remisowe starcie z Zagłębiem Lubin.

John van den Brom (trener Lecha Poznań)

- Myślę, że naprawdę nie zasłużyliśmy dzisiaj na więcej niż jeden punkt. Patrzę tutaj oczywiście na przebieg spotkania. Zwłaszcza pierwsza połowa była bardzo zła w naszym wykonaniu, byłem bardzo zawiedziony, bo to nie był taki zespół, jaki ja chciałbym widzieć w trakcie gry. Na pewno to nie była postawa drużyny, która myśli o pierwszym miejscu w lidze. Powiedziałem w przerwie zawodnikom, że dobrze, że rywale prowadzą, bo może wreszcie się obudzimy. Ten duch walki został pobudzony, dodatkowo zadziałała na niego czerwona kartka dla Radka Murawskiego. Ale całościowo nie możemy być zadowoleni z naszej postawy. Jeden punkt to wszystko na co dzisiaj zasłużyliśmy.

Czerwona kartka? W mojej opinii każda kartka to jakaś kontrowersja. Tutaj można wrócić do początku tej sytuacji, bo bez wątpienia faulowany był Antonio Milić, a skoro jest VAR to jego zadaniem jest cofnąć się do początku tej akcji. Gdyby był odgwizdany faul na Antonio Miliciu, to w ogóle by się nie wydarzyła kolejna kolizja. Ale jeśli chodzi o sam faul, to tak - był na czerwoną kartkę. Przyznał to też w szatni Radek Murawski.

Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Stadion Zagłębia 06-08-2023, 17:30
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 3. kolejka

1:1
(1:0)
źródło: Własne, lechpoznan.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (1)07.08.2023 16:16
guest profile picture
sfinks (Gość)
No to panie trenerze złoty,gdyby sędzia miał lepszy wzrok to nie podyktował by kornera po którym padła bramka-tam było tylko pudło Szymczaka i nie było absolutnie żadnego kontaktu z piłką Ławniczaka.I bez pretensji do Weiraucha bo gdyby chłopak został na linii to też byłby gol.

processing comment