Prezentujemy krótki komunikat Zagłębia Lubin S.A. potwierdzający oficjalne rozstanie się z trenerem Marcinem Włodarskim.

Komunikat klubu

"Zagłębie Lubin S.A. informuje, iż z dniem dzisiejszym trener pierwszego zespołu KGHM Zagłębia Lubin Marcin Włodarski przestał pełnić powierzoną mu funkcję. Tymczasowo jego obowiązki przejmie I asystent trenera.

Marcin Włodarski rozpoczął swą pracę z drużyną 25 września 2024 roku. W tym czasie poprowadził zespół KGHM Zagłębia Lubin w piętnastu meczach PKO BP Ekstraklasy oraz trzech spotkaniach Pucharu Polski.

Trenerze, dziękujemy za pracę na rzecz naszego Klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej!"

źródło: zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (5)


11.03.25 08:34
guest profile picture
Czekamy na Ojrzynskiego  jeden z niewielu który da radę wyciągnąć z bagna.

processing comment 0 5
10.03.25 22:16
Komunikat zarządu powinien brzmieć tak:
Jestesmy zwykłymi fra*erami, których ten Klub nie interesuje. Przyszliśmy się tu tylko nachapać póki nasza partia jest u władzy. Mamy kompletnie wy*ebane na kibiców i nic nam nie jesteście w stanie zrobić. Wylosujemy teraz następnego trenera poprzez wyliczankę. Nie mamy zielonego pojęcia jak prowadzić klub piłkarski i nie zatrudnimy tu żadnego profesjonalisty. Piłkarzy bez ambicji przepłacimy, wprowadzimy do składu 21 latka i będziemy się chwalić najlepsza akademia w Polsce. 

processing comment 26 0
10.03.25 21:09
guest profile picture
Oldboy (Gość)
Nic dobrego ten zarząd nie wymyśli bo ani Michniewicz a tym bardziej Nawałka nie zbawia Zagłębia, ten pierwszy zapewne zarząd niebotycznej pensji jak i ten drugi a ten pierwszy zapewne dodatkowo buticu dla żony w Cuprum Arena :-))) najbardziej bym się skłaniał do powrotu Stokowca bo zna ten grajdol i zawodników a i tak żaden z nich nie utrzyma  extraklasy to po co wydawać dużo więcej?

processing comment 4 19
10.03.25 21:07
Poprosze Jacka Magierę na trenera Zagłębia.
Tak wiem kogo trenował i to dwukrtonie, tak wiem, że odmówił jakieś 4 lata temu Zagłębiu, ale i tak stawiam na jego profesjonalizm i osobowość. Swoim doświadczeniem szybko ustawiłby zespół i uratował od spadku, a w dłuższej perspektwywie mógłby procesowo zbudować ekipę, bo w Lubnie są stabilne zasoby.
 

Edytowano : 2025-03-10 21:09:05
processing comment 8 13
10.03.25 20:27
guest profile picture
A może tak prezes na czele z działaczami z KGHM--u przyznali się do tego ,że to oni odpowiadają za obecną sytuację Zagłębia w lidze , a nie trener ?

processing comment 19 0