Wszystkich kibiców Zagłębia Lubin gorąco zachęcamy do wspierania zespołu w 6. kolejce PKO BP Ekstraklasy w starciu z Górnikiem Zabrze. Wejściówki na to spotkanie od kilkunastu dni są w sprzedaży.

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze | Sprzedaż biletów:

• Online na zaglebie.com - 7 dni w tygodniu do czasu rozpoczęcia imprezy,
  • Online na Kupbilet.pl - 7 dni w tygodniu,
  • FanShop Zagłębia Lubin w Cuprum Arenie – w godzinach pracy galerii

Z uwagi na epidemię COVID-19 w dniu meczu obowiązują pewnie ograniczenia oraz należy zachować szczególne środki ostrożności.

Ponadto:

Kasy biletowe w dniu meczu będą nieczynne!

Z uwagi na przepis o zachowaniu m.in. 1,5 metrowego odstępu część miejsc na stadionie może być wyłączona ze sprzedaży.

Obowiązuje nas limit biletów, które mogą trafić do sprzedaży i wynosi on 50 % pojemności każdego, udostępnionego sektora.

Ważny komunikat: Sektor G został zamknięty, wszystkich kibiców posiadających wejściówki tudzież karnety na najbliższe spotkanie uprasza się o przebukowanie miejsc, tak by obyło się bez niemiłych niespodzianek. Więcej o sposobach zmiany miejsca na stadionie przeczytacie klikając tutaj.

Wszelkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów można uzyskać od poniedziałku do piątku pod adresem e-mail: bilety@zaglebie.com, a także pod numerem telefonu: 76 746 96 29 – w godz. 8:00 – 15:00.

Szczegółowy cennik znajdziesz w zakładce „Bilety” na naszej stronie internetowej – zaglebie.com.

zaglebie.com/Bilety

źródło: Własne, zaglebie.com