mkszaglebie.pl

Obecny sezon jest dla Ľubomíra Guldana bardzo dobry - przede wszystkim pod kątem jego formy. Mimo blisko 37 lat na karku kapitan lubinian wyróżnia się na tle kolegów i przewodzi całemu zespołowi.

O swojej formie, ale także ostatnich meczach z Lechią Gdańsk, Jagiellonią Białystok oraz zbliżającym się pojedynku z Arką Gdynia, kapitan Zagłębia Lubin wypowiedział się dla oficjalnej strony klubu.

- Co do meczu z Lechią, to rzeczywiście, odczuwałem delikatne kłucie w mięśniu czworogłowym i z uwagi na korzystny rezultat zdecydowaliśmy się na zmianę. Nie chciałem ryzykować czegoś poważnego, co mogłoby mnie wyeliminować z gry do końca rundy. Na szczęście uraz okazał się delikatny i mogłem wyjść w pierwszym składzie w spotkaniu z Jagiellonią - powiedział Ľubomír Guldan.

- My musimy patrzeć przede wszystkim na siebie. Na pewno kluczem do sukcesu będzie zagranie podobnie jak z Jagiellonią. Konsekwentnie i z determinacją. Jeśli powtórzymy taką grę jak z Jagiellonią czy choćby z pierwszej połowy z Lechią, to nie mam obaw kto zdobędzie punkty - dodał kapitan zapytany o pojedynek z Arką.

- Dziękuję [za pochwałę dobrej formy - red.], choć szczerze powiem, że odczuwam już skutki tego sezonu (śmiech). Myślę, że w moim przypadku duże znaczenie ma brak większej kontuzji. Nigdy nie miałem poważnego urazu, który eliminowałby mnie na dłużej z gry. Czy jest jakaś recepta? Raczej nie - powiedział także Słowak.

Cały wywiad dostępny jest na zaglebie.com.

 

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski 13-12-2019, 18:00
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 19

(2:1)
(1:1)
źródło: zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (0)Brak komentarzy!